Opaľovanie znamienka

ritahell

Nevystavuj ziarwniu vobec priamemu.ale samozrejme ako ostatne casti tela mas odkryte ruky krk tvar alebo nohy ked mas suknicku sa dotknu luce slnka bez toho zebysisa opalovala potom uz len otazka aky si pigmentacny typ.ja sa neopalujem staci spm na vzduchu a casyto ako ruky a tie ktore su odktyte do trpch dni velmi stmavnem.na hlave mam vzdy pri praci ked som vonka siltpvku lebo mna slkno velmi chyti a neznasam ked mi velmi opali slnko moje tmave vlasy.leto este nepeislo a uz mam ruky ako by som prisla od mora.Staci ti ked sa prejdes kazdy den pol hod cesta do prace a spat pol tp mas hodina denne.jasne casti kt mas prikrite ostanu biele.najlepsie zistis aky si fototyp ked sa pozries na ruky dlane a hlavne tvar bez priameho opalvania.Ja mam tvar furd a aj ruky ymave bez priameho opalovania staci ti ze si na vzduchu.#
A daj pozor aj v tieni opaluje.tak som sedela na lavicke a stmavla som.pri praci a v zahradke vo vlastnom pote najprirodzenejsie stmavnes.Nelez priamo na slnku ak ni si pro mori tp je najhorsie.Len 11hod a od 3pm ti staci byt na vzduchu a stmavnes.moja sestra je pri mne a ostala uplne bleda.vsetko zavisi od toho aky si fotptyp.tvar si vzdy chranim lebo sa mi nepaci tmavy xicht.