Mini prsia

Príspevok v téme: Mini prsia
Wikaa

Moj problem je taký, že mám 15 rokov a úplne malé prsia, ked dvihnem ruky tak som skoro uplne plocha. Nemame v rodine nejake velke prsia ale ja mam fakt asi najmenšie. Pochybujem že ešte narastú, kramy som dostala už dávno. Mam z toho komplexy, pretože moja naj kamoška má asi 3x väčšie ako ja, a ked zobere výstrih, tak všetci chalani su namäkko, každý sa okolo nej krúti. Tak trošku závidím .. :-/ Ide leto a budem sa musieť vyzliecť do plaviek, asi nebudem chodiť na kupalisko ani. V podprde ešte celkom v poho ale bez podprdy nič. Som zúfalá už, nejaké tipy ako aspoň opticky zväčšiť prsia? :(

sivulienka

ja mam tiez male prsia a zistis to potom ze pri chlapoch na prsiach nezalezi...to musis zmenit v sbojej hlave...sama mam s tym neikedy problem ale poznam kopu bab ktore maju male prsia ako ja a su sexy pretoze si to same myslia a nedavaju najavo svoju nespokojnost...vsetko je v tvojej hlave...

Zzzz

Malé prsia sú vraj z nedostatku hormónov v čase keď rastú. Počas puberty môžeš brať rastlinné hormóny, výťažok z yam alebo ďateliny. Prsia sa vraj trochu zväčšia a mohlo by to byť trvalé. Niečo si nájde na RNG-ho fóre -odkaz odstránený-

ritahell

kto je stihly ma male prsia kto je tucny ma velke.tes sa mas len 15 este ti narastu hlavne po porode.muzi uprednostnuju stihle s malimy prsiami

Tinoviacka

buď rada... každy chce to čo nema ak by si mala veľke tak tiež by sa ti to nepačilo ver mi :) a inač je tu kopec kopec tem o prsiach, malych či veľkych :)