Aké drogy ste vyskúšali?

loser86

pervitín a sedatíva,... zato cigarety nikdy v zivote :)

na piku som závislý bol, teraz zas na sedativach

ale plne súhlasím s ostatnými, ze cokolada a vyprazany syr s hranolkami sú naozaj tvrdé drogy :)

0vecka

THC, LSD, LSA,MDMA, Salvinorin A, kanna, koks, Alkac, nikotin, kofein, mefedrin a naviac si uz nepametam....

tramal tiez dal som raz proti bolesti 4 tabletky a len ma to nejako otapilo bohuzial sa mi nepodarilo zaspat ako to v letaciku slubuju

Milky

Mojou drogou je vyprazany syr. Jedna z najhorsich drog co poznam. Ked raz s tym zacnes, nemozes prestat. A uz sa tesim, ked si ho o dva tyzdne dam..

Jane_3sto18

Detto marihuana...

Prvýkrát ma chytila hrozná úzkosť, strašne som sa bála, že zomriem, mala som pocit, že sa dusím, bolo mi na odpadnutie, klepala som sa a neustále som kontrolovala svoje dýchanie. Horor.
Neskôr som si ju dala znova, ale to bola veľmi slabá tráva, tak som nič necítila, vtedy som bola iba opitá.
A naposledy som ju mala minulý víkend a škerila som sa od ucha k uchu, ale tiež nemôžem ten pocit jednoznačne popísať, lebo som mala v sebe tri promile :-D
Tvrdšie nič nechcem vyskúšať. Občas ma lákajú lysohlávky, ale radšej budem chľastať ako fičať na drogách.