Zasa zuby..

Príspevok v téme: Zasa zuby..
paulinal.

neviem co mam robit,..v nedelu ma zacal poboloat zub..pondelok to bolo uz trosku horsie ze som si musela vziat tabletku..od poobedia som musela brat kazde tri hodiny tabletku a utorok to iste..tak som sa rozhodla ist k zubarovi stredu..urobili mi panoramu a pod dvoma plombami mi nasli kazy preto ma bolel zub..rozvrtali m ito dali vlozky do obdivoch zubov..zubar mi povedal, ze ak ma to bude boliet mam hend prist a ak nie tak normalne na objednany termin..lenze...ja mam tie zuby citlive..ono to je taka miernucka bolest..akoze citim ich..nieje to brutalna bolest ale take to je citlive no..a teraz enviem ci ist k zubarovi zajtra alebo je to v poriadku ze to tak citim???

philips

Na internete nájdeš aj to, že ak ťa bolí hrdlo, tak určite tam máš rakovinu. Šanca, že to bude zápal veľká nie je, ale k zubárke choď čo najskôr.

philips

Paulinal., prosím ťa, nevynucuj si odpovede.

Zapálený nerv mať nebudeš, to by si od bolesti skákala po strop... A ťahanie nervu aj tak nie je ťahanie, ale jeho chemické zneškodnenie.

paulinal.

k zubarke som nešla, bolest bola uplne miernucka a zaberal mi ibalgin 200. Rano som zub citila zasa ibalgin 200 a v pohode cely den, akurat co som si vsimla zub citim, mierna boelst ak si na neho poklopem..pred tym nebolel :( je to zle? asi mi budu musiet vytihanut nerv..je zapaleny? bude to velmi boliet na nete som citala reakcie jedny vravia ze ak je nerv zapalaeny tka injekcia nepomoze..takze sa vlemi obavam..k zubarke sa dostanem az piatok..skor si nemozem dovolit.ibaze by to bola akutna bolest ale to sna dnebude...:( bojim sa