Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
Danika28

hm takže ako začať....kamarát sa mi zdôveril, že pri močení ciká krv a strašne ho to páli..a ktomu ho trapia aj kríže....povedal, že bolí ho to posledný mesiac, od kedy stále pije (lacnú vodku), ale že vraj ho to bolí len ked ma vypité ale keď je už triezvi tak nič nepociťuje, žiadnu bolesť ... myslím, že bude mať zápal močových alebo niečo také, ale on doktora nepôjde pretože sa bojí a je mu to kus blbé...šak viete akí sú chlapi :/ poradíte mi čo mám s ním robiť???

rene1337

Hlupemu nie je pomoci. Prepac ale musim to takto napisat ten frajer chce chodit na dializu obliciek vsak ? Potom bude plakat aky bol hlupy ked bude neskoro samozrejme ze ho to boli iba ked pije lebo mu jasne signalizuje organ ze to nie je v poriadku a pije bordel tak isto vysadit take lacne patoky dat si pauzu a urologicky caj zacat pit a nastudovay si detox organixmu inak neskor uvidi co je to problem a ten problem je velmi blizky signal ze k nemu nema daleko. Pekny den r

Danika28

ako ja ho tiez posielam a dohováram mu, ale to su en vyhovorky , že nemá čas, že je mu to príde blbé, že jemus ato určite zlepší a tak ďalej.....zas mi to nie je jedno, že ho to tak bli, keďže je to kamarát a arad by som mu pomôhla len tvrdohlavosť :/

elsa 5.5

ahoj,asi zápal nech ide k lekárke,alebo k urológovi čo blbé vždy je lepšie keď sa ide skôr než neskôr, keď si nenechá poradiť jeho problém s tým už nič nenarobíš...