Wobenzym - skúsenosti

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Julka266

Oliverblack idu ti trhat osmicky? To nie je veru nic prijemne, ale tak je fakt, ze toto ti pomoze a skor sa zotavis, hlavne po tom treba aj oddychovat, nepresilovat sa, lebo je to zasah nielen pre chrup, ale pre cely organizmus.

perla

Oliverblack po trhani je to fajn, aj proti bolesti posobi a tiez sa to skor bude hojit a odpuchne ti to, to je moc fajn, to ti pomoze. Len aj sa potom setri ;)

moncisko

martinka sice si to pisala pred nejakym casom, ale toto je momentalne tak aktualna vec v dnesnej dobe, ked su taketo problemy s pandemiou. U nas som ja zacala s uzivanim, s posilnovanim imunity, ale teraz som uz do toho "namocila" aj mojich rodicov, predsa len uz maju svoj vek a nechcem aby doplatili nato, ze nebudu mat imunitu v poriadku.

martinka090

Lantalia ty si zrejme vestila, lebo ozaj je to tak ako si pisala a niektori ludia este tvrdohlavy. No musime si budovat imunitu, nemozeme to zanedbavat :)

perla

Julka ked vtedy bolo asi najlepsie vidiet, ze kto ozaj potrebuje nejaku tu pomoc a kto nie, aspon moj pohlad na to je taky, lebo keby to bolo nieco vazne tak ti ludia by tam boli tak ci tak.

lantalia

Julka je to divocina co sa teraz deje a myslim, ze od septembra to zase naberie rychly spad, ked sa ludia zacnu vracat. Akoze nerozumiem preco si niektori dovolenku proste nemozu odpustit.
Slivca ja wobenzym uzivam a teda uz hodnu dobu a je mi s tym dobre, som zdrava, dobre sa citim a pre mna je to to podstatne.

Julka266

Slivca uz je to par tyzdnov, co si pisala, co si urobila teda? Ako si sa rozhodla? Bola si uz aj u dr?
Teraz drahy bol po doktoroch a hovoril, ze ked boli tie obmedzenia, tak nebolo v cakarniach nikoho, ked siel, ale ze teraz, ze tolko ludi, ze dovidenia.