Potrebujem sa nájsť

Príspevok v téme: Potrebujem sa nájsť
eiffel

Pred 3 rokmi som prestal veriť v Boha. Razantne som všetko okolo Boha zamietol. Moje srdce veľmi ochladlo. Mám príliš racionálne myslenie na to, aby som ho znova našiel. Posledný rok som sa trochu venoval aj rôznym náboženstvám (čítal som niektoré budhistické knihy, trocha evanjelium a podobné) a držím sa názoru, že každé náboženstvo v podstate opisuje jedného a toho istého boha, no každé iným spôsobom. Nejde to dať zo mňa von. Chcel by som nájsť opäť vieru ale moje ego mi to nedovolí. Som bezcitná bzdocha a chcel by som opäť nájsť sám seba, nájsť svoju dušu. Môj život je takmer dokonalý, dosahujem veľké výsledky, všetko mi ide na jednotku. No moja duša je na bode mrazu. Strácam motiváciu. Strácam chuť do života. Strácam silu a začínam byť lenivý. Ak s týmto dúfam nie ojedinelým ochorením má niekto skúsenosť a vie mi pomôcť, má u mňa pivo a veľkú vďaku.

haha111

bezcitna bzdocha :D
a ser na boha, ten ti peniaze aj tak nezarobi :D jediny dobry dovod preco sa zaoberat bohom je iba ak by si chcel ist robit ksefty do cirkvy