Preco som sa narodil

Príspevok v téme: Preco som sa narodil
firings

ahojte mam dost velky problem .. nevládzem zit :( a to mam len 18 rokov... pre vsetkych som len na smiech :( a nikto ma nema rad .. nemal som sa vöbec narodit.. ach jaj kedy sa to uz skonci nech mam pokoj ..uz som sa nevyspal velmy davno co mam len stresi ... lepsie by bolo keby uz konecne umrem ako zit v takomto svete kde je len same zlo ..najde sa aj zopar dobrych ludi ale na takych ja nemam stastie :(

Adolf88

Nedepkuj a choj s naj*bat. Tam niekoho najdes a vyjebes z nej aj dusu jak z gombitovej. (az na to ze gombitova ich ma 3)

Girl02

Ja sa cítim podobne. Niekedy mám horšie, inokedy lepšie dní, no v princípe je to skoro to isté, čo u teba. Nemôžem ti pomôcť, nakoľko neviem pomôcť ani samej sebe, ale snáď ťa aspoň trochu poteší vedomie, že v tom nie si sám.

ped

Narodil si sa preto, aby si mi pomohol dokončiť tretiu Cheopsovú pyramídu, ktorej stavbu som nedokončil a momentálne sa nachádza pod pieskom. A to celá! Zatiaľ si to treba nacvičovať s kockami, takpovediac na sucho, o rok pôjdeme live. Je smutné, že takto končia veľdiela! A áno, aj ty si bol pri tom! A nemysli si, že hrať sa s hračkami alebo kockami je malina! Treba sa učiť od majstrov! Na You Tube ich nájdeš zopár!

xyz xyz

no, ludia, nic v zlom, ale to, co tu dotycnemu niektori pisete ho este mozno dorazi... su clanky o tom, co nehovorit cloveku, ktory ma psychicke problemy, ale uznavam no, ak to niekto nezazil, co to su taketo stavy, tak nepochopi, ja som tiez nechapala a kopec veci nevedela a kiez by som ich ani nemusela pochopit vdaka tomu, ze zazivam na vlastnej kozi a o to horsie, ze za vela veci si mozem sama a bola som slepa a hlucha a nevidela som to, co som mala vidiet... teraz podobne pocity ako autor prispevku a dobre si uvedomujem, co vsetko mam a som za to vdacna, ale neschopnost sa tesit a len prezivanie zo dna na den je neskutocne trapenie, ktore si nevie predstavit clovek, ktory to nezazil... ale dufam, ze raz to prejde a vsetko bude ok...

najmudrejsi

nevsimol som si ze si napisal o sebe viac...sikana hej no...normalne chod za triednou ucitelkou povec jej to povec to aj doma nech to rodicia riesia a vies co sa stane ????? k*o*k*o*t*i co ta sikanuju ak stym neprestanu tak ich vyhodia zo skoly...musis sa do toho opriet a pouzit proti nim vsetko co sa da...alebo to nejak nakameruj a ukaz to doma a triednej ucitelke....potom uz asi je len taka rada zobrat teleskopicky obusok a polamat im hnaty v momente ako pojdu na teba fyzicky utocit vytiahni obusok a jebni im poriadne...alebo zmenit skolu....

najmudrejsi

preco si sa narodil ? lebo ta chceli tvoj oco a mama....ostatne je na tebe..zit neznamena ozierat sa ,fetovat, a sex mat s kazdou druhou...ono to je tak nastavene ze to je to co clovek potrebuje a aj vacsine to staci...musis mat v pici..chapes ?:D nehanbi sa za seba...

karol duchon

*chlapce narodil si sa preto lebo sa tvoja mama a otec jebal* a pritom tvoj otec vypustil spermie do tvojej mamky..... A ty si bola najrychlejsia aspermia tak si sa dostal do vajicka tvojej mamky a potom si sa pomalivyvial a po cca 9 mesiacov si sa narodil.. takze preto si sa narodil..:) V dolinách -- kvitne kvet, ktorý lásku nám dáva,
jeho jas v tmavom ráne vždy svieti ako brieždenie,
V dolinách -- lesný med vonia viac ako tráva,
na svahoch túlia sa ovčie stáda,
V domoch pieseň znie.

V dolinách -- Človek sám svoju prírodu chráni.
Každý strom, každá lúka na stráni je náš vzácny liek.
V dolinách -- ľudia nemajú zamknuté brány.
Majú tam srdcia čisté a vľúdne ako prúdy riek.

Je to kraj kde prísne štíty hôr,
Teplo dolín múdro strážia,
Pokým slnka lúč zazvoní,
na jarné zvonce ovčích stád.
Je to kraj kde ráno vstáva skôr,
Kde sa drevo z hory tíško zváža,
Je to Slovensko čarovné hrdé,
Mám ho rád.

V dolinách -- kvitne kvet, ktorý lásku nám dáva,
jeho jas v tmavom ráne vždy svieti ako brieždenie.
V dolinách -- lesný med vonia viac ako tráva,
na svahoch túlia sa ovčie stáda,
V domoch pieseň znie.

V dolinách -- Človek sám svoju prírodu chráni.
Každý strom, každá lúka na stráni je náš vzácny liek.
V dolinách -- ľudia nemajú zamknuté brány,
Majú tam srdcia čisté a vľúdne ako prúdy riek.

peetoo1

som uz v takom leveli, ze si robim do toho isteho miesta, je to super, inak nezaspim, ked mi krvicka pekne po nozke netecie