Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie
eri39

Dobrý deň.Mám neskutočné zdravotné problémy.každy deň mavaám silné zavraty niekedy až take že neviem prejst ani na záchod.neprijemne tlaky v hlave.doslova pocit ze kazdu chvilu odpadnem.všeobecne mám výsledky čo mi robili vyšetrenia dobre.mam teraz dost stresujuce obdobie teda to pripisujem psychike..ale až takto?je to neskutočne.takto sa nedá normálne existovat a žiť.nepoznám nikoho v mojom okoli kto ma tieto problemy.preto pišem sem.možno to trošku upokojí človeka ked zistí že nieje sám.pekný deň všetkým ktorí trpia ako ja.:(

Mata1975

Ahojky... Obraciam sa na Vás na Vás s prosbou ... Či mi neviete niekto poradiť.. už dva mesiace trpím nepríjemnými závratmi hlavy, celkovou slabosťou, neviem sa vôbec sústrediť, som ako keby úplne mimo ... 2 mesiace behám po lekároch a nikam som sa posunula... Mám malého 7 ročného synčeka, chodím do práce a už som s toho frustrovaná a nešťastná ... Nikam som nepokročila ledva vlečiem nohy z práce ... CT MOZGU vraj ok, krv ok, rengen chrbtice ok... Keď sa nakoniec mám strašné tlaky do hlavy a tie strašné točáky ... Máte niekto niečo podobné viete prosím poradiť? ... ďakujem za každú radu Maťa

Och

Ahoj ...Mne tieto problémy začali vo februári 2017 ako 17ročnej. Začalo to tak že som šla na wc ako som bola na wc chytila má hnačka a tak sedím na wc a v tom to prišlo dostala som nejaký tlak do hlavy a bum prišlo mi neskotočne zle nikomu som to nechcela povedať bola to noc a ja som sa bála že dopadnem a a bude neskoro čím viac som sa bála tým viac bolo zle nakoniec som dajak zaspala a ráno som sa zobudila a som si pomyslela že to bol len sen neprešlo ani 5 minút a bolo to tu zas ja som sa nemohla postaviť mala som neskutočnú triašku bola mi zima bola som slabá mala som pocit že každú chvíľu dopadnem tak idem ku mojej lekárke a tá mi povie že nechcem chodiť do školy tak si take blbosti vymýšľam.Ludia ona má vysmiala a poslala má preč ja som nechápala okej idem domov zle mi je neskutočne na další deň idem znova a povie mi že to mám zo stresu že som dostala 5 v škole a preto mi je zle. Akože ja niesom decko a neuverim jej však viem ako sa cítim a a koli 5 by som sa nestrachovala nikdy som nebola jednotkárka takže nebudem držať ústa keď ona mi povie tak pi*ovinu tak jej vravím nech má pošle na neurológie a ona mi drzo odpovie že aj tak si myslím že to je zbytočne tam ti nič nenájdu proste si lenivá a nechce sa ti chodiť do školy. Preboha čo sú to za ľudia proste ona je lekárka a má na háku a povie mi takú kravinu preboha..Idem na neurologiu a tam mi zistila že je to krčma chrbtica a dala mi guajacuran kúpila som si rôzne hrejuce maste cvičila som a bolo mi dobre nachvíľu to prestalo a začalo to zas tak som sa zas začala mastit a cvičiť prestalo to .
No ale nastalo to zas už mám 18 a presťahovala som sa do Ameriky A je mi zle zas a je mi asi 5 x horšie ťažko sa mi dýcha je mi hnusne tu má majú lekári doslova v P hoďte im 2 stovky a len sa na vás pozrú aby sa nepovedalo ..ja tu musím chodiť do práce ale to sa nedá keďže mi je zle bože ľudia čo mám robiť cvičím každý deň ale keď docvičim 10 minút je dobre a príde to zas zas mi je zle ja už nechápem čo mám robiť na 100% je to krčma chrbtica.

Anonym14141

Anonym10068 holka napis mi na mail. Tiez som si niecim velmi, velmi podobnym presiel. Obzvlast to chvenie svalov a akysi pocit na/nad zaludkom, akoby tlak, ktory mi zabranuje volne sa nadychnut.
mail: cpl.1538@gmail.com

Gima

Dôležite je miesto určenia tlaku. Ak vás tlačí a pobolieva nad ušami je to prejav chrípky, infekcia alebo vírus, ktorý sa má vyležať s antibiotikami alebo liekmi z lekárne bez predpisu. Ak vás pobolieva v záhlaví, tak to súvisí so zrakom alebo krčnou chrbticou. Vtedy sa odporuča cvičenie a plávanie v termálnom kupalisku, ponevač mne termál velmi pomáha, na regeneráciu svalov.Velky Meder - termálne kúpalisko.
Pocit na odpadnutie poznám hlavne, ked celý den nič nejem a nepijem. Tým pitím nemyslím alkohol a energy drinky. Sumivé tablety z lekárne su velmi vhodné s vodou.

chorecrevo

Diagnozu hypermobilne crevo moze zistit gastroenterolog z kolonoskopie. Slovo hypermobilne poukazuje na tvar creva. Ide o crevo plne vlnoviek a zahybov a takeho vselicoho, cize crevo komplikovaneho tvaru a nie rovneho. Ludia s takymto crevom su nachylni na problemy, o ktorych pisem v predchadzajucom prispevku.

chorecrevo

Pokial boli vase problemy sposobene intoxikaciou z nestravenych, v creve zakliesnenych zvyskov jedla, ktore zapricinili hnilobne procesy v creve, tak vam zarucene pomoze toto: Pocas jedenia velmi intenzivne dbajte na dokladne prezutie potravy a nehltajte velke kusy potravy. Vyradte zo stravy vsetko maso okrem ryb, zacnite pravidelne behavat, najlepsie kazdy den a uzivajte probiotika, dalej pite cajik z bylinky benedikt lekarsky a dokladne dbajte na dodrziavanie pitneho rezimu.
Priznaky takejto intoxikacie: chronicka unava, vytok z konecnika, hlien v stolici, tocenie sa hlavy a pocity na odpadnutie, pocit, ze pluca nedokazu prijat dostatocne mnozstvo vzduchu, svrbenie pokozky na celom tele (posledne dve uvedene si pacient moze zamienat s alergiou -> ze nejde o alergiu, spozname podla toho, ze antihistaminika nezaberaju), zlyhavajuca pamat, konkretne strata schopnosti ulozit si novo prijate informacie do dlhodobej pamate, tym padom zhorsene vysledky v skole napriek enormnej snahe a usilovnosti a uceniu sa, co sa neskor vyvinie do este horsej podoby, ktorou je stipanie a palenie pier, stipanie a palenie oci, pocit vysusenych pier a oci, sucho v ustach, neschopnost v noci zaspat a odtial vedie cesta uz len na psychiatriu pre intoxikacnu psychozu, kedy pacientovi, ludovo povedane, akoze trosku siblo. Tam ho budu podnecovat k braniu liekov, ktore ale v skutocnosti jeho telu viac ublizia ako pomozu... A moze ist aj o cloveka psychicky silneho a zdraveho, ktory by sa len tak z hocicoho psychicky nezrutil, pripadne o cloveka, ktory nema za sebou ziaden zly zazitok, z ktoreho by sa mohol zrutit, iba sa pred tym, ako mu siblo, citil dlhe mesiace telesne zle, citil sa priotraveny. Keby uz bolo velmi zle a fakt by nic ine nepomahalo, oplati sa uzit prehanadlo a dokladne sa vyprazdnit... rozsirte kruhy vegetarianov a budete zdravi, drzim palce :)

Seln

Anonym10068: Môže sa jednať aj o zvýšený prílev energie z vesmíru. Ako bez srandy. Pred pár rokmi som mal také psychické problémy, že dovidenia. Až pri pochopení že sa môže jednať o transformáciu našej planéty a že som dostával energetické megadávky som sa z toho začal dostávať a to aj bez antidepresív. Chce to iba pochopiť o čo sa jedna a začať na sebe pracovať. Kto tomu neverí to je jeho dobre právo. Ja to mám z vlastnej skúsenosti. Pokiaľ sú výsledky krvi a všetky možné vyšetrenia v poriadku tak treba skúsiť pripustiť aj takú možnosť. :) Ale kľudne to môže byť aj tá psychika. Sú na to lieky, dá sa pekne pomôcť. Držím palce

Anonym10068

Ahoj... Mám 14 rokov... Prežívam to tiež.... A keďže niesom ani len dospelá jr to dosť smutné.... Ja mám pocit že to mám s psychiky... Je to strašný pocit... Tie tlaky hlave chcem vytlacit nejak von ale nejdeto... Tabletky nepomahaju a musím to len pretrpiet... Tiez mavam aj to ze pod hrudnikom citim tazkost a niekedy sa zacnem triast a zle sa mi dýcha... Je to hrozná konbinacia.... Ja mam aj problém s chrbitcou... Ale neviem či je to stoho ale naposledy u doktorky ked som bola mi na chrbat nepovedala nic ked mi ho kontrolovala.... Ja to mám 100% s psychiky... Vcera som sa dokonca uplne rozrevala.... Bolo to strašné nič som nevládala... Išla som na wc a ked som sa snažila ešte trošku vytlačiť ten moč strašné tlaky som mala a bolo to neprijemne.... Ptm som si sadla do kuchine a tam som sa uplne rozrevala pred rodicmi... Citila som to zatazie pod hrudnikom a bala som sa zr mam nieco vazne tak som sa rozplakala.... Pretože to trva uz neskutocne dlho a uz som chcela zit ako pred tým.... No mam doma par problemou ktoré nezvladam... Jr to zlé.... :((( za tyzden idem na vysetrenia k doktorke stym trasenim a zlym dychanim.... Do nemocnice.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.