Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie
eri39

Dobrý deň.Mám neskutočné zdravotné problémy.každy deň mavaám silné zavraty niekedy až take že neviem prejst ani na záchod.neprijemne tlaky v hlave.doslova pocit ze kazdu chvilu odpadnem.všeobecne mám výsledky čo mi robili vyšetrenia dobre.mam teraz dost stresujuce obdobie teda to pripisujem psychike..ale až takto?je to neskutočne.takto sa nedá normálne existovat a žiť.nepoznám nikoho v mojom okoli kto ma tieto problemy.preto pišem sem.možno to trošku upokojí človeka ked zistí že nieje sám.pekný deň všetkým ktorí trpia ako ja.:(

Tinusss

Dobry den,
ja uz neviem,co mam robit,no s takymto stavom uz nevladzem fungovat.Stale mam priserne tlaky do hlavy.Je t nonstop,neovplyvnim to ziadnou tabletkou od bolesti.Tocieva sa mi hlava,prudko sa mi zhorsil zrak.CT,EEg,MR a aj milion inych vysetreni mam za sebou a vsetko je ok.. Este do marca som bola v poriadku,z nicho nic mi v marci ostalo zle,nedalo mi dychat,potom zacala podo mnou doslova plavat podlaha,trvalo to asi mesiac,,a potom ma zacala trapit hlava a trva to stale.. Lekar ma uz ani nechce vidiet a jedine,co mi odporuca je psychiater... :( Na tabletky sa nikdy nedam...

Cindy35

CT ani MR neodhalia infekcnu chorobu ani poskodenie vestibularneho aparatu. treba ist na specializovane vysetrenia ako som pisala predtym.

Cindy35

ak si z Ba, tak vestibularne laboratorium maju v nemocnici v Ruzinove a na Antolskej.
na vysetrenie Ta moze poslat neurolog alebo oRL

testy na boreliozu indikuje vseobecny lekar, ale pytaj sa na Western blot, nie Elisa, ten je nespolahlivy. avsak aj v pripade negativnych testov niekt.ludia maju boreliozu - ak maju imunitnu poruchu, tak test boreliozu neodhali

mima33

zdraviim,mne dnes tiez zacali tlaky v hlave v zadnej casti a postupne mi to prechadza dopredu a na nos,uplny pocit na odpadnutie mam,nastastie to trva len chvilku ale zacala ma boliet hlava..sice som po troch operaciach chrbtice ale ze by toto robila chrbtica??no neviem,ale viem ze vlani som to mala tiez takyto cas..mozno to bude pocasiim...

Lea77777

eri, ja som mala take zavraty, ze sa mi nedalo chodit po ulici samej - iba sa opierat o niekoho alebo s dazdnikom. inak som neudrzala rovnovahu. doktori to zanedbali, hodili na psychiku a pritom to bola chronicka borelioza v pokrocilo stadiu.
dajte sa vysetrit na tie veci co som vam pisala. lekari neradi riesia veci, co sa nedaju odmerat - tak ako tlak ci krv. to ze mam zavraty mi verili az ked som mala vysledky z vestibularneho vysetrenia - priserne hodnoty, tazka vestibularna porucha, dovtedy vas beru ako hypochondra a simulanta, spolupracovnici ani nehovoriac. kto nemava zavraty, nevie to pochopit.
za poruchu vestibularneho nervu jednostrannu je myslim 20% invalidita, obojstrannu 100%.