Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie
eri39

Dobrý deň.Mám neskutočné zdravotné problémy.každy deň mavaám silné zavraty niekedy až take že neviem prejst ani na záchod.neprijemne tlaky v hlave.doslova pocit ze kazdu chvilu odpadnem.všeobecne mám výsledky čo mi robili vyšetrenia dobre.mam teraz dost stresujuce obdobie teda to pripisujem psychike..ale až takto?je to neskutočne.takto sa nedá normálne existovat a žiť.nepoznám nikoho v mojom okoli kto ma tieto problemy.preto pišem sem.možno to trošku upokojí človeka ked zistí že nieje sám.pekný deň všetkým ktorí trpia ako ja.:(

eri39

SIUUZZ..ďakujem veľmi pekne za vašu radu vážim si každú jednu,ktorú mi tu necháte.ja som toto prežívala už asi pred 3rokmi,neurologička mi dala vtedy lieky na krčnú chrbticu a betaserc.nepomohlo mi to.ani neviem ako prešlo to asi po roku samé nie uplne ale žila som iný život myslim čo sa zdravia týka a teraz sa mi to postupne znovu vracia speť..ja verím že to všetko bude znovu ok.všetkým nám čo máme tieto problemy držím silno palce:)..

SIUUZZ

Pre eri:Ahoj,mala som podobné problémy,chodila som po neurológiach doktoroch atď ... Chcem ti povedať,že ak by to bola psychika,na to nepotrebuješ doktora,stačí sa rozhodnúť žiť šťastne,prečítať pár kníh atď.Ale podstata je,že mne nakoniec prišli na celkom banálnu diagnózu:CHRBTICA.Nepodceňuj sedenie,státie,chodenie,zlé držanie tela→mne toto všetko spôsobovalo aj spôsobuje už roky presne tieto isté stavy ! Mávam závraty,myslela som,že trpím migrénami ... skús sa objednať k fyzioterapeutovi :)

eri39

Lea prosím Vás mohli by ste mi napísať aké príznaky ste mali teda okrem tých neskutočných závratov..a čo vám pomohlo.?mám 35 a 13ročnú dcérku s ktorou by som si chcela užívať život,chcem chodiť do práce a žiť ako predtým :(nechcem skončiť ako invalid v tomto veku.som ešte mladá žena.lulita a vy to ako riešite?beriete aj nejaké lieky?ja som dostala antidepresíva ale ani som sa ich nedotkla nechcem skončiť na liekoch.iba ak ozaj nebude iná možnosť.pekný deň vám všetkým prajem

eri39

všetkým vám ďakujem za reakcie.k ušnému som ešte objednaná tak uvidím ako to dopadne.ďakujem.prajem pekný deň

Lulita

lea - jasne, ze to moze byt aj tym, ja osm si vystereniami napr. presla, mne nasli tiez v tomto odchylku, ale invalidku nie je lahke dostat - najma nie mlady clovek, babe moze byt hocico, kazdopadne vysetreni treba viac, to je jasne, ale stres vseobecne vsetko zhorsuje, casto sa stane, ked clovke zacne inak zit- stastnejsie aj vela problemov zdravot. zmizne

Lea7777777

to nie je stresom!!!
prosim vas, vy co tu radite, zdrzte sa tychto hlupych a neodbornych komentarov kazdeho posielat k psychologovi. viete vy co je to porucha vestibularneho aparatu? to je diagnoza na invaliditu, nie pre psychologa.

sama som si tym presla a bolo to hrozne, ked to kazdy odbil stresom.
je to tazka porucha vestibularneho aparatu, treba ist do krajskej nemocnice na vestibularne vysetrenie.

vacsinou to byva sposobene odumretim vestibularneho nervu v dosledku infekcie - vacsinou borelioza, treba ist na podrobne testy na boreliozu - nie Elisa ale Western blot.
daj potom vediet ako to dopadlo.

Lulita

tiez to mavam a odkedy mam stres v praci je to hrozne, tie tlaky v hlave najma, dnes je sviatok, ale uz to mam zase, lebo viem, ze rano vstavam do pekla

rene1337

Pokial su vysledky ako ct rn krvy obraz v poriadku. A je to psychickeho povodu+stres sam osobne si myslim ze je to nedostatok zeleza v tele + vitamin d c magnezium a pit vela tekutin cista voda je najlepsia a rybaci olej v tb pekny den