Ma to jednu chybicku

Príspevok v téme: Ma to jednu chybicku
Juraj12

Ahojte,
mam priatelku sme spolu uz viac ako 5 rokov. vztah mame pekny, rozumieme si, i ked sem tam je nejaka hadka. obaja sme pre kazdeho prvym sexualnym partnerom. ta chybicka sa tyka prave sexu. a to tak, ze ja som velmi skoro hotovy - predcasne(1-2min). partnerke to az tak neprekaza, ale vidim na nej, ze by chcela aj dlhsi sex, aby mala z toho cosi aj ona, pretoze za 1-2min. sa zena nestihne urobit, nie to este az rozpalit. dost ma to stve, pretoze potom ani ja z toho sexu moc nemam. preto som rozmyslal, zeby som zasiel za urologom. su rozne sposoby ako sa predcasnej ejakulacie zbavit. jeden z nich su tabletky, nejaky druh antidepresiv. chcel by som sa vas spytat, ci mate osobnu skusenost s nimi, ci to zabralo, alebo poznate niekoho, kto to bral? Fakt chcem s tym nieco urobit a hlavne aj pre priatelku.
Dakujem

Dadula56

Nazory nie su vobec rozne, su tie iste, len inak povedane, zhrnute asi tak, ze mas dospiet k spolocnemu rieseniu s priatelkou a neriesit stale teba a svoj penis, ale zamerat svoj pohlad na sirsi obzor.
Naco ti je vediet kolko krat to kto robi?Predstav si, ze nie vsetci maju pasiu vo vytahovani sexualneho zivota na verejnosti. Primarne je sexualny zivot medzi dvoma osobami, ktore ho spolu prezivaju, ale ako vidim u vas to tak nefunguje. Pricom sa znova vraciame k priepastnym problemom v komunikacii, ktore s priatelkou mas.
Ak ti aj ludia napisu, ze to robia 15 x tyzdenne, tak tomu neveris, lebo podla teba kecaju. To, ze to Anca robi raz mesacne, Jozo 5 x tyzdenne a Maria 2 x denne je pre teba uplne zbytocna informacia. A velmi lutujem, ze som sem vobec pisala a o nieco sa snazila, lebo ja mam z teba pocit, ze ty ani nerozumies, co ti chcem povedat. Pricom by si v tom urcite nasiel zopar rad k veci (nie zbytocnosti ako to kto robi a kolkokrat a ci to niekto robi v kabinke). Rovnako tu padli uzitocne rady od inych. Takze nadalej ries ejakulaciu, ci to miestni uzivatelia robia viac ako ty a dufaj, ze raz ak dosiahnes hodinovu vydrz, tak tvoj penis vyriesi vas sexualny zivot a zrazu bude uplne vyborny. Hlavne za ziadnych okolnosti nemaj dospely, uprimny rozhovor na urovni s priatelkou, kde by si sa zaujimal, preco ma s vaginalnym stykom problem.Vela stastia.

doubledog

ked si prilis skoro hotovy, tak s tym predsa nieco rob.
mam pocit, ze o tom sice pises, ale nic vtej veci nerobis

je na to plno postupov, ako na to, vacsina z nich tu aj bola spomenuta.

ja by som este doplnil pouzitie nejakej znecitlivujucej latky
(pouziva sa na to napr. kokain, ale su zevraj na to aj nejake speci kremy, ktore su samozrejme o dost lacnejsie)

lilyianka

a načo je ti vedieť, kto to robí ako často, keď ty to máš 4x mesačne? nechápem k čomu ti táto info bude ... či chceš mať len "dobrý pocit" z toho, že nie si sám, čo to má málo?
inak a už si spomínam, ty si sem písal a mám taký pocit, že si spomenul, že tvoja priateľka to chce vždy keď je niekto doma .... či mýlim sa?

Juraj12

vsetci tu pisu, rozne nazory, ale nikto nenapisal, ze kolkokrat to robite vy. mozno dvaja ludia. zeby aj vy by ste to robili len 1x za tyzden a mozno aj menej len sa nechcete priznat :P

Dadula56

Zbytocne mi to pises, mimochodom bez tych detailov je to rovnako jasne a pochybujem, ze by sa jej pacilo, ked opisujes ako je rozpalena a kedy si dava pharmatex. Je to zbytocne mi to opisovat, lebo ja nie som ona a nikto tu nie je ona a nevie, preco to nechce a ani v najmensom to nevrha svetlo na nic ohladom jej problemu s vaginalnym stykom. Ako vazne, spytaj sa jej preco to nechce. To sa jej bojis alebo co?Ved po 5 rokoch si snad taku otazku dovolit mozes. Jednoducha otazka, ale treba ju polozit, naco sa tu dohadovat podla opisu, kedy to chcela/nechcela a co si o tom kto mysli...ako vazne uz...s nou sa rozpravaj...

Juraj12

ono je to tak, ze ked ju poriadne rozpalim a fakt je vzrusena, tak chce sex ale niekedy ho ani nemame, lebo nie sme sami, alebo povie, ze nech ju urobim, ze by si dala taky dobry orgazmus(neviem preco nechce aj sex, ked mozme, vsak by som ju dorobil potom), proste nejde mi to do hlavy. ja som odpozoroval ze za mesiac ma tak 2-4x take stavy, ze je fakt vzrusena, aj to niekedy ked je niekto doma(alebo nespia) no a to sex mat nemozme, tak ju len urobim, je to menej napadne a potom aj ona mna. nedavno sme mali prilezitost, ale kedze pouzivame pharmatex tak sme nemohli lebo priatelka bola osprchovana a ostavala asi tak este polhodinka aby sme mohli, ja som chcel, ze vsak sa nic nestane, ale priatelka nechcela, ze radsej nech sa spravime(tiez som sa jej pytal, preoc nesla sa skor osprchovat, lebo ta prilezitost bola jasna ze bude). obaja sme boli nadrzani. tak ale ja som chcel sex, ona urobenie, tak nakoniec nebolo nic. ja som siel domov a kazdy sme sa odbavili zvlast :)

Dadula56

Pretoze to jej robi dobre a sex nie. Len to zasa nezober, ze to je len preto, ze ty dlho nevydrzis. Fakt sa uz odosobni od tej ejakulacie. To je o tom, ze maloktora zena ma vobec schopnost mat vaginalny orgazmus a potrebuje k tomu este inu stimulaciu. A casto sa deje to, ze zena sa nevie uvolnit a potom ten sex nerobi dobre ani nahodou, pripadne v najlepsom moznom scenari je to ako keby si si teraz zacal pchat prst do nosa. A uprimne nerozumiem, preco sa to pytas tu a nie jej. Ja som ti to uz pisala aj v tych predoslych temach aj tu, ze sa jej uz fakt normalne spytaj preco nechce vaginalny styk. Na to moze byt milion pricin a zbytocne to budes pocut odo mna, ked ona ma tu svoju.