Ma to jednu chybicku

Príspevok v téme: Ma to jednu chybicku
Juraj12

Ahojte,
mam priatelku sme spolu uz viac ako 5 rokov. vztah mame pekny, rozumieme si, i ked sem tam je nejaka hadka. obaja sme pre kazdeho prvym sexualnym partnerom. ta chybicka sa tyka prave sexu. a to tak, ze ja som velmi skoro hotovy - predcasne(1-2min). partnerke to az tak neprekaza, ale vidim na nej, ze by chcela aj dlhsi sex, aby mala z toho cosi aj ona, pretoze za 1-2min. sa zena nestihne urobit, nie to este az rozpalit. dost ma to stve, pretoze potom ani ja z toho sexu moc nemam. preto som rozmyslal, zeby som zasiel za urologom. su rozne sposoby ako sa predcasnej ejakulacie zbavit. jeden z nich su tabletky, nejaky druh antidepresiv. chcel by som sa vas spytat, ci mate osobnu skusenost s nimi, ci to zabralo, alebo poznate niekoho, kto to bral? Fakt chcem s tym nieco urobit a hlavne aj pre priatelku.
Dakujem

Dadula56

Juraj, ty mas uplne bezny problem, ktory sa da bezne riesit, len tam treba trocha ochotu aj z partnerkinej strany. Presne ako ti pise Agnes. Vy ste sa vobec o tom rozpravali?Ktora normalna zena necha muza brat tabletky a obrezat sa, ked na to existuje riesenie bez vsemoznych zakrokov a chemie?Jednoducho potrebujes sex castejsie a potrebujes nebyt uplne na maximum vzruseny pri tom klasickom sexe, comu sa do odpomoct tym, ze by sa partnerka najprv postarala o teba a potom by ste mali klasicky sex.

Agnes999

Zbytocne do seba budes pchat chemiu s kopou vedlajsich ucinkov. Tak si to prvy krat urob sam, rukou a potom chod na to za pol hodinu. Ona nebude zbytocne nazhvanena a obcas si uzije aj klasicky sex. Mne osobne to takto vyhovouje, nikdy by som nedovolila svojmu priatelovi aby bral kvoli tomuto antidepresiva

Juraj12

no my praveze 2x uz nechodime na to. ideme len 1.krat. po tom prvom raze dorobim partnerku rukou, ustami nie pretoze pouzivame pharmatex, no a potom uz nejak nie je chut na 2x. tak preto to treba vyuzit ked je nazhavena ten 1x. ale zevraj tie tabletky funguju, ale chcelo by to skusenost niekoho kto to bral

Agnes999

Antidepresiva neber ked nemusis, to je svinstvo :-( Urobte to tak, ze prvy krat sa urobis rychlo, potom pockate cca pol hodinu a pojdete na to zas a uz ti to bude trvat dlhsie. My to s priatelom tak bezne robime, tiez je casto hotovy rychlo. A druhy krat to uz trva aj 15-20 minut. Alebo mame dlhu predohru, casto on najskor urobi mna (prstami, jazykom) a az potom ja jeho.