Laska....

Príspevok v téme: Laska....
Anik

Dobry den,potrebujem radu ako dalej. V praci som spoznala muza s ktorym sme si hned padli do oka a preskocila iskra.No vedela som ze je zadany a ma vztah,nieco mi akosi hovorilo ze moc mu to neklape vo vztahu stale chodil nervozny a nikdy o vztahu nechcel hovorit. Tak sme sa nejak skamaratili no az po dlhom case.. ale vzdy som citila nejake napatie ked sme okolo seba prechadazali alebo sa niekde stretli. No po nejakom case sme zorganizovali firemnu chatu a po chate sme si zacali strasne vela pisat v kuse sme pisali aj cely den nonstop bolo to nieco neuveritelne, potom sme si vysli von, a zistili sme co nas oboch samych prekvapilo a to ze mame neskutocne vela veci spolocne cez rovnake nazory, rovnaky hudobny vkus ale tie ktore nas spojili asi najviac to ze sme mali uplne rovnake myslienkove pochody v hlave... rozmyslali sme presne rovnako (vyslovovali sme rovnake slova naraz) ako ked stretnete \"spriaznenu dusu\" neda sa to opisat proste to treba zazit... je to pocit kedy clovek chodiaci po svete s jednou polovicou srdca stretne tu druhu polovicu a zrazu citi naplnenost... neslo o nejaku klasicku zamilovanost... zalubena som bola vela krat ale toto som este necitila (nezazila.. )
Aj ked on stale tvrdil ze nemoze svojej priatelke ublizit a pod. vsetko som samozrejme akceptovala a chapala... ale stretavali sme sa stale a cim viac sme boli spolu a spoznavali jeden druheho tak o to viac to bolo silnejsie a silnejsie kedze sme stale zistovali ako sa uplne vnutorne na seba podobame... takto v zivote som mala pocit vnutorneho prepojenia jedine so svojim bratom a vzdy som si vravela takeho raz chcem partnera aby som s nim bola takto prepojena ako so svojim bratom.. a to presne som pocitila pri nom! Po case veci nabrali rychly spad a po prvej puse prislo prve milovanie a pod.
A neviem ako sa to udialo ale udialo lenze stale tam bola ta priatelka ktorej sa nechcelo ublizit.... nechcel jej ublizit on a samozrejme uz duplom nie ja pretoze vedela som ze jeho to bude ranit a to som chcela ako posledne aby bol on smutny! Po kazdom krasnom premilovanom veceri som sa rano zobudila som slzami v ociach a bolestou ako to vsetko je. Potom sme si vyznali lasku... bolo to krasne tie krasne chvile su neopisatelne. Co jedine ma trapilo nikdy nehovoril o svojom vztahu nevedela som co ho trapi v tom vztahu preco to neklape proste nikdy nic nepovedal a ja som nemala odvahu sa pytat.... vravel ze chce byt so mnou ale ze to nejde len tak ale ze to velmi chce ale nevie ako to spravit aby sme boli spolu normalne..... trosku som v tom sebecky pozerala na seba a vycitala som mu to. Tolko krat som to chcela skoncit no vzdy bol on ten ktory povedal ze nedokaze bezomna byt... a ze konecne ked ma spoznal je stastny a zistil co je skutocna laska. Lenze ja som uz naozaj nemohla takto pokracovat ubijalo ma to, ponizovalo.... nakoniec som to skoncila ja.
Nechcel to povedal ze aj tak ma bude vzdy lubit a zaujimat sa o mna.
Teraz sme bez seba je stale s tou priatelkou a ja sa snazim zit dalej ( pise ako sa citi zle a nespi po nociach) no trha mi vnutro neviem ako dalej zit.... nic ma netesi, zivot stratil zmysel ale co je najhorsie je ta tazoba vnutry bolest ktora ma taha dole a fyzicky sa citim ako keby mi odchadzali cele telo.
Neviem co mam robit snazim sa zabudnut (stretavat sa s priatelmi) ale taky pocit som nikdy este nemala....
Snivaju sa mi rozne sny ktorym nechapem a neviem si ich vylozit.... bojim sa aby neobetoval stastie nas dvoch pre niekoho s kym nieje ani nebude nikdy stastny. Tie sny ako keby mi chceli povedat toto.
Proste neviem co robit....

Anik

Jezis ved ja s nim uz niesom ani nespavam ani nic proste on pise a ja nic ignorujem co nechapete...
Mna len zarataju jeho reakcie ze mi pise ako ma vydiera citovo, ze ja som ta zla lebo uplne kaslem nanho a ani mu nenapisem a proste ignorujem. A to ci s nou je ja neviem nezaujimam sa o to, len proste zarazaju ma jeho reakcie.

milli11

Mne tiez pride dotycna ako stetka. Vie, ze ma priatelku a aj tak s nim spava. A este k tomu naivna. Co viac moze chlap ako on chciet? Ved to musi byt pre neho raj.

Kua, keby aspon trvala na tom, nech sa s nou rozide a tak nech s nim ide do postele.

Dievca, nechce ta, ma ta len na sex, je mu s tebou aj dobre, ale vztah s tebou nechce. Preto tie vyhovorky, nestojis mu za to. Chapes?

alex999

a nevolá sa Marcel??? prežila som si to isté...vykašli sa na to...KEBY S TEBOU CHCEL BYT TAK S TEBOU JE... tebe tlači to hlavy kaleraby tak isto ako svojej frajerke...mne dokonca tvrdil ze jeho frajerka je psychicky narusena, ze berie tabletky a ze by sa zabila keby ju opustil...az pokym to neprasklo a zistila som ze su dokonca zasnubeni...ono ja viem, ze teraz mas pocit ze je jediny a chces byt s nim ale je to len obycajny chrapun. zaslusis si nieco ovela lepsie, tak maj trocha hrdosti a vzchop sa...niekde ta caka nieco prave a skutocne a ta ozajtna polovicka...viem o com hovorim...

MultiLevel

Je s nou este? Je...z toho usudzujem, ze to az take zle nebude. Keby to bolo velmi zle, snad ma tolko hrdosti a odisiel by z takeho vztahu.
Inak, pises, ze TERAZ nevies ake to u nich je...a ty si aj niekedy vedela, ake to u nich bolo???

Anik

Neviem ako je teraz u nich vo vztahu lebo s nim nekomunikujem nestretavam sa takze nic neviem, len tie jeho reci co teraz pise proste nechapem akoze jak mne vycita ze ho ignorujem serem nanho a on chce by som so mnou strernut sa porozpravat sa. Nieje to tak ze ju ma doma a mna kedy chce, lebo to uz davno tak nieje... kedze to ze ju doma nema lebo nebyvaju spolu a ja som to pred mesiacom ukoncila cele.

MultiLevel

Vies co ti poviem? Ze je slaboch. Tie recicky v style "nechcem ublizit priatelke" su len prazdne bludy, lebo tak ci tak jej ublizil....Ak by jej skutocne, skutocne z hlbky srdca ublizit nechcel, davno pradavno by to s tebou ukoncil a nezaslo by to az k podvadzaniu.
Jemu sa hodilo, ze doma ma ju, teba zas vtedy, kedy chcel. Ak by citil k tebe to, co citis ty k nemu, priatelku by opustil (lebo to sa robi, ak vztah nefunguje) a boli by ste spolu stastni. Ak maju spolu nefungujuci vztah, co zrejme maju, kedze mal potrebu romaniku s tebou, tak sa mal k tomu postavit ako chlap, s priatelkou sa rozist. Kdezto on je v tom vztahu doteraz, takze asi to nebude az take zle, nemyslis? Ktory idiot by ostaval vo vztahu, ktory ho nici, alebo ktory nefunguje? Nie je jednoduchsie sa rozist ako dospeli ludia a najst si partnerov, s ktorymi by sme boli stastni? Podla mna si pekne naletela tym jeho recickam. Ak by mal naozaj zly vztah, uz davno by ho ukoncil, bez toho, aby spoznal teba. Jemu vsak vyhovuje zrejme byt trpitelom a to, ze si sa vyskytla ty, to mu len perfektne nahralo do karat.....S tou priatelkou nie su manzelia, aby premyslali nad detmi a delenim majetku a neviem cim vsetkym...

takajedna

no chudacik...na tvojom mieste sa na neho vykaslem a ignorovala by som ho dalej...stale to hra na dve strany a hrat aj bude, je to obycajny chudak

Anik

Pokracovanie:

Akualny stav je taky ze, sme sa stretli raz po tom vsetko spolocny znami zoorganizoval akciu na ktoru sme boli pozvany obaja tak sme sa stretli a opat sme boli spolu v objati. No potom sme sa uz nestretli. Problem je ten ze kazdy den mi pise veci ze ako ho ignorujem ze sa chce stretnut a ze ja ho mam uplne v riti ako ho ignorujem ako mi na nom nezalezi, a same zle veci.... proste ja som chcela zabudnut a on ma citovo vydiera aka som hnusna k nemu... ze som ho zbalila pokazila vztah a odkopla. Nechapem ze jemu to nedochadza ze som chcela byt s nim ale ked ma frajerku tak je normalne ze sa na to vykaslem. Preco to robi preco je taky? A vzdy caka ze mu napisem ze chcem byt s nim a ze kedy sa stretneme, ja to nenapisem. Tak uz som najhorsia, ignorujem mam ho v riti a pod. zrazu som najhorsia ignorantka pod slnkom. Co mam robit ako sa zachovat?

slunce007

A okrem ineho ja si myslim ze ten dotycny muz tu Anik asi naozaj lubil ked bol ochotny obetovat svoj 4r. vztah. Ved ho natrvalo poskodil to neda uz len tak dokopy bol tam uz podvod. Tento vztah moze rovno zabalit, je natrvalo poskodeny.

slunce007

Podla mna Anik a otto nesu jeden ten isty... podla mna je to jej sused ktory ju obhajil a ona sa potom napojila na jeho wifinu :))