Laska....

Príspevok v téme: Laska....
Anik

Dobry den,potrebujem radu ako dalej. V praci som spoznala muza s ktorym sme si hned padli do oka a preskocila iskra.No vedela som ze je zadany a ma vztah,nieco mi akosi hovorilo ze moc mu to neklape vo vztahu stale chodil nervozny a nikdy o vztahu nechcel hovorit. Tak sme sa nejak skamaratili no az po dlhom case.. ale vzdy som citila nejake napatie ked sme okolo seba prechadazali alebo sa niekde stretli. No po nejakom case sme zorganizovali firemnu chatu a po chate sme si zacali strasne vela pisat v kuse sme pisali aj cely den nonstop bolo to nieco neuveritelne, potom sme si vysli von, a zistili sme co nas oboch samych prekvapilo a to ze mame neskutocne vela veci spolocne cez rovnake nazory, rovnaky hudobny vkus ale tie ktore nas spojili asi najviac to ze sme mali uplne rovnake myslienkove pochody v hlave... rozmyslali sme presne rovnako (vyslovovali sme rovnake slova naraz) ako ked stretnete \"spriaznenu dusu\" neda sa to opisat proste to treba zazit... je to pocit kedy clovek chodiaci po svete s jednou polovicou srdca stretne tu druhu polovicu a zrazu citi naplnenost... neslo o nejaku klasicku zamilovanost... zalubena som bola vela krat ale toto som este necitila (nezazila.. )
Aj ked on stale tvrdil ze nemoze svojej priatelke ublizit a pod. vsetko som samozrejme akceptovala a chapala... ale stretavali sme sa stale a cim viac sme boli spolu a spoznavali jeden druheho tak o to viac to bolo silnejsie a silnejsie kedze sme stale zistovali ako sa uplne vnutorne na seba podobame... takto v zivote som mala pocit vnutorneho prepojenia jedine so svojim bratom a vzdy som si vravela takeho raz chcem partnera aby som s nim bola takto prepojena ako so svojim bratom.. a to presne som pocitila pri nom! Po case veci nabrali rychly spad a po prvej puse prislo prve milovanie a pod.
A neviem ako sa to udialo ale udialo lenze stale tam bola ta priatelka ktorej sa nechcelo ublizit.... nechcel jej ublizit on a samozrejme uz duplom nie ja pretoze vedela som ze jeho to bude ranit a to som chcela ako posledne aby bol on smutny! Po kazdom krasnom premilovanom veceri som sa rano zobudila som slzami v ociach a bolestou ako to vsetko je. Potom sme si vyznali lasku... bolo to krasne tie krasne chvile su neopisatelne. Co jedine ma trapilo nikdy nehovoril o svojom vztahu nevedela som co ho trapi v tom vztahu preco to neklape proste nikdy nic nepovedal a ja som nemala odvahu sa pytat.... vravel ze chce byt so mnou ale ze to nejde len tak ale ze to velmi chce ale nevie ako to spravit aby sme boli spolu normalne..... trosku som v tom sebecky pozerala na seba a vycitala som mu to. Tolko krat som to chcela skoncit no vzdy bol on ten ktory povedal ze nedokaze bezomna byt... a ze konecne ked ma spoznal je stastny a zistil co je skutocna laska. Lenze ja som uz naozaj nemohla takto pokracovat ubijalo ma to, ponizovalo.... nakoniec som to skoncila ja.
Nechcel to povedal ze aj tak ma bude vzdy lubit a zaujimat sa o mna.
Teraz sme bez seba je stale s tou priatelkou a ja sa snazim zit dalej ( pise ako sa citi zle a nespi po nociach) no trha mi vnutro neviem ako dalej zit.... nic ma netesi, zivot stratil zmysel ale co je najhorsie je ta tazoba vnutry bolest ktora ma taha dole a fyzicky sa citim ako keby mi odchadzali cele telo.
Neviem co mam robit snazim sa zabudnut (stretavat sa s priatelmi) ale taky pocit som nikdy este nemala....
Snivaju sa mi rozne sny ktorym nechapem a neviem si ich vylozit.... bojim sa aby neobetoval stastie nas dvoch pre niekoho s kym nieje ani nebude nikdy stastny. Tie sny ako keby mi chceli povedat toto.
Proste neviem co robit....

Cestovatel30

otto -> v prvom rade chlap ma mat hrdost, cnost a cestnost a schopnost rozhodnut sa za kazdej situacie.

prv ukoncit stary vztah a potom si zacat novy.

ak tieto atributy niekto nema potom to nie je chlap ale hovno.

Anik

Uffff, Otto dik za prispevok. Povzbudive slova a fest pravdive. fakt dik zlepsil si mi naladu. A vela stastia prajem s tou tvojou!

otto

Ako tak citam tuto diskusiu tak niektore prisvevky tak len oci otvaram co vidim. Agnes999, ty teda riadny odpad zenskosti, ak si zena tak taku zensku s tak nevymachanou hubou by som ani nezakopol, a ked by som taku mal tak hned poslem do prdele. Ty mi prides aspon tie tvoje prispevky tomu nasvedcuju ze (zenska ktoru chlap nechal koli druhej a pre tvoju nevychanu hubu a liecis komplexi na nete, a urazas druhe zenske) namiesto rady a pochopenia kedze dotycna pisatelka prave najstatnejsia nieje.
Ale Anik, ja by som ti poradil daj tomu proste cas a uvidis co sa bude diat, cas zahoji, vylieci a ukaze vsetko ako to bolo! Nic nerob nasilu a pod. to je cela moja rada. A z tychto ludi si nerob nic su to zakriknuti ludia ktory nevedia dat radu normalnu a povzbudit cloveka.
A nech nik nevyprava ze zeny rozbijaju vztahy je to uz vazne na smiech. Sam som chlap mam 2r. vztah a nepodviedol som ani nepodvediem dotycnu si chcem vziat, lebo je to ta prava! Ak muz nieje spokojny vo vztahu, nieco neklape vysiela do svojho okolia signaly ze nieco hlada v inej zene, keby to nenasiel v tejto zene tak v druhej. Ak je spokojny a vsetko funguje ako ma, tak nespravi nic lebo nema dovod. A to ze nieco nefunguje vo vztahu vedia obaja partnery nie len jeden a druhy si mysli ze vsetko klape, takto predsa zivot nefunguje co si vlastne chceme nahovarat. Zeny ktore idu po chlapoch koli prachom a su schopne rozbit vztah to uz su stetky ktorym treba poriadne nalozit.
Ale Anik pisala ze len lubila toho dotycneho, nespravila nic zle ved lubit nieje predsa hriech! A nakoniec sa ho musela aj vzdat a nechat ho (co muselo byt dost bolestive, inak by sem asi nepisala) cize to asi nerobila z vypocitavosti.

Cestovatel30

Najviac ma v prispevku pobavilo ze sa nechcel rozijst s priatelkou aby jej udajne neublizil ale v pohode sa stretaval a sukal s inou.

Tak to jej teda vobec nechcel ublizit :D :D :D

Ake mile od neho, je to velmi citlivy a vnimavy chlapec.

doremi

ja ta nebudem odcudzovat. ak ta naozaj ten dotycny bude chciet, tak nielen ze ta bude kontaktovat, ale za predoslym vztahom da definitivnu bodku a mozete byt spolu. ak tak nespravi, ptm nemas co lutovat, ze si ho nechala prva, aj ked to bolo krasne, aj ked ste si rozumeli a blablabla ... chyba bola, ze si sa s nim vyspala, kym bol vo vztahu s tamtou, keby si s tym pockala, snad by bol viac motivovany tym, ze ty si ta vesela, ktora ho chape, rozumie mu, zalezi ti na nom, no zatim, kym si nevyriesi co ma, ostanes pre neho nedostupna. ale tak co uz, uz to nezmenis.

Agnes999

A keby naozaj mal do teba hodit kamenom kazdy, kto nikdy nerozbijal vztah ako si vyzyvala, tak bola by si prekvapena ale bola by si ukamenovana. Ale v tvojom chorom mozgu nikdy nepochopis, ze to, ze ty si zla, egoisticka, namyslena, zlomyselna, vsetkym len zle prajuca neznamena, ze su taki vsetci ludia na svete. Ale to vo svojej obmedzenosti nikdy v zivote nepochopis.

Agnes999

Hladaj chybu v sebe. Bude v tebe nieco vadne, ked nedokazes vydrzat v ziadnom vztahu, vsetko sa ti vzdy ruca. Ale hlavne, ze si presvedcena, ze my vsetci mame zle vztahy, pretoze ty to tak chces, pretoze ty nam nic dobre neprajes, pretoze ty si stelesnena dokonalost a cely vesmir sa kruti okolo tvojej vaginy a ked taka najdokonalejsia bytost vo vesmire nedokaze mat pekny vztah, tak v tvojej chorej hlave ani nikto iny na svete. Kazdy moze urobit chybu, ale ti inteligentni sa z nej poucia, co ale nie je tvoj pripad. Dosla si sem, aby si dostala radu, ja ti radim: zacni navstevovat psychologa, neviem teda, ci sa s takym pripadom ako ty da nieco robit, ale mozno po par rokoch budu nejake vysledky

igy017494

no toto forum je o problemoch, tak preco by sem niekto len tak pisal, ako sa ma skvelo a ako mu to vo vztahu funguje (aj s pripadnymi zaskripaniami) - ved by mu to ostatni mohli zavidiet :)
cize nemusite byt sklamani, takto to sice v zivote chodi, no treba si uvedomit, kolko ludi (drviva vacsina) sem nielenze neprispieva, ale ani nevie, ze take forum existuje - no a z nich priblizne tretina ma pohodovy vztah, druha tretina ma problemy podobneho typu ako Anik (alebo ten jej) a tretia nema ziadny vztah...

Anik, potrebujes sa na to pozriet s odstupom, lebo tito ludia Ta nechcu odsudzovat, len Ti pisu, co je podla nich spravne... a verim, ze aj Tebe sa to nepozdavalo a preto si ten vztah ukoncila - len Ti to teraz chyba, lebo to bolo prilis krasne :)
to sa da pochopit...