Laska....

Príspevok v téme: Laska....
Anik

Dobry den,potrebujem radu ako dalej. V praci som spoznala muza s ktorym sme si hned padli do oka a preskocila iskra.No vedela som ze je zadany a ma vztah,nieco mi akosi hovorilo ze moc mu to neklape vo vztahu stale chodil nervozny a nikdy o vztahu nechcel hovorit. Tak sme sa nejak skamaratili no az po dlhom case.. ale vzdy som citila nejake napatie ked sme okolo seba prechadazali alebo sa niekde stretli. No po nejakom case sme zorganizovali firemnu chatu a po chate sme si zacali strasne vela pisat v kuse sme pisali aj cely den nonstop bolo to nieco neuveritelne, potom sme si vysli von, a zistili sme co nas oboch samych prekvapilo a to ze mame neskutocne vela veci spolocne cez rovnake nazory, rovnaky hudobny vkus ale tie ktore nas spojili asi najviac to ze sme mali uplne rovnake myslienkove pochody v hlave... rozmyslali sme presne rovnako (vyslovovali sme rovnake slova naraz) ako ked stretnete \"spriaznenu dusu\" neda sa to opisat proste to treba zazit... je to pocit kedy clovek chodiaci po svete s jednou polovicou srdca stretne tu druhu polovicu a zrazu citi naplnenost... neslo o nejaku klasicku zamilovanost... zalubena som bola vela krat ale toto som este necitila (nezazila.. )
Aj ked on stale tvrdil ze nemoze svojej priatelke ublizit a pod. vsetko som samozrejme akceptovala a chapala... ale stretavali sme sa stale a cim viac sme boli spolu a spoznavali jeden druheho tak o to viac to bolo silnejsie a silnejsie kedze sme stale zistovali ako sa uplne vnutorne na seba podobame... takto v zivote som mala pocit vnutorneho prepojenia jedine so svojim bratom a vzdy som si vravela takeho raz chcem partnera aby som s nim bola takto prepojena ako so svojim bratom.. a to presne som pocitila pri nom! Po case veci nabrali rychly spad a po prvej puse prislo prve milovanie a pod.
A neviem ako sa to udialo ale udialo lenze stale tam bola ta priatelka ktorej sa nechcelo ublizit.... nechcel jej ublizit on a samozrejme uz duplom nie ja pretoze vedela som ze jeho to bude ranit a to som chcela ako posledne aby bol on smutny! Po kazdom krasnom premilovanom veceri som sa rano zobudila som slzami v ociach a bolestou ako to vsetko je. Potom sme si vyznali lasku... bolo to krasne tie krasne chvile su neopisatelne. Co jedine ma trapilo nikdy nehovoril o svojom vztahu nevedela som co ho trapi v tom vztahu preco to neklape proste nikdy nic nepovedal a ja som nemala odvahu sa pytat.... vravel ze chce byt so mnou ale ze to nejde len tak ale ze to velmi chce ale nevie ako to spravit aby sme boli spolu normalne..... trosku som v tom sebecky pozerala na seba a vycitala som mu to. Tolko krat som to chcela skoncit no vzdy bol on ten ktory povedal ze nedokaze bezomna byt... a ze konecne ked ma spoznal je stastny a zistil co je skutocna laska. Lenze ja som uz naozaj nemohla takto pokracovat ubijalo ma to, ponizovalo.... nakoniec som to skoncila ja.
Nechcel to povedal ze aj tak ma bude vzdy lubit a zaujimat sa o mna.
Teraz sme bez seba je stale s tou priatelkou a ja sa snazim zit dalej ( pise ako sa citi zle a nespi po nociach) no trha mi vnutro neviem ako dalej zit.... nic ma netesi, zivot stratil zmysel ale co je najhorsie je ta tazoba vnutry bolest ktora ma taha dole a fyzicky sa citim ako keby mi odchadzali cele telo.
Neviem co mam robit snazim sa zabudnut (stretavat sa s priatelmi) ale taky pocit som nikdy este nemala....
Snivaju sa mi rozne sny ktorym nechapem a neviem si ich vylozit.... bojim sa aby neobetoval stastie nas dvoch pre niekoho s kym nieje ani nebude nikdy stastny. Tie sny ako keby mi chceli povedat toto.
Proste neviem co robit....

Vojtoo

klavesnica
ja tiez, ale vies co ma desi najviac?
anonymita dodava odvahu, VIAC ako alkohol..
cize tito ludia proste hovoria pravdu :)

klavesnica

Marsmeloun, kks mam to uplne rovnake ako ty:D,, od kedy sem na forum chodim, prestavam verit v normalny vztah. Zacinam si mysliet, ze uplne vsetky su len docasne, alebo nefungujuce:/. A to s tym pocitanim je trefne :D ...

Anik

Nirv, nikde som nenapisala ze nebol ochotny ju opustit...
Uz som to sem pisala ze na zaciatku iba vravel ze jej nechce ulizit... ale potom ako to medzi nami prepuklo tak povedal ze chce byt so mnou a chce ju opustit ale videla som ako sa trapi a preto som to skoncila... lebo sme sa tak trapili obaja...
Ale mas pravdu ze som spravila chybu a nepytala sa na jeho vztah...

flegma

ja tiez nechapem, co tu citam... vsetci ti pisu, ako to vidia, len ty jedina to vidis inak a tak my ostatni sme v podstate blbci, co tomu nerozumeju a nevedia ocenit tak vzorneho a idealneho chlapa, akeho si mala cest spoznat... tak kde sa asi stala ta chyba?

nirv

Anik, vo vašom vzťahu chýbala úprimnosť ohľadom jeho vzťahu k nej. Ty si sa nechcela pýtať, to ale bola chyba. Malo ťa to zaujímať. Lebo ak ju nebol ochotný opustiť, tak to medzi nimi bolo oveľa hlbšie ako medzi vami. Mala si sa ho spýtať, v com je problém. Možno by si pochopila ich skutocny vzťah a nie len náznaky o nesúlade, a pochopila by si že ty si tá druhá a aj budeš, a bola by si odišla, vediac na čom si.

Marsmeloun

ježiš ... ja už som na takéto príspevky normálne alergická ... a hlavne na takéto mega hlupane čo maju furt potrebu sa lepiť a premilovávať noci so zadanými mužmi a o mužoch , ktorým nerobí problem podvádzať svoje nič netušiace ženy ... fakt odkedy chodím na toto forum prestávať veriť na vernosť ... už skoro uplne :-( a to nechcem- tak sem radsej prestanem chodiť :D :D bože už sa naučte počítať ..do 2 .. to je to spravne číslo na vzťah kam sa už netreba vtierať ... A ty Anik si možno fajn matrac .... ale ten debko čo ťa dáva potajomky bude o pár rokov ockom detí od inej tety ..a ja by som veru netužila po mužovi čo robí toto svojej priatelke ...

Anik

Sususu, este odpoved pre teba.... Ked som pisala ze si vysiel s kolegynou bolo myslene prvy mesiac ked sme sa stretavali len tak, nic medzi nami nebolo.... ale potom dalsi mesiac ano nepopieram ze bolo. Ja neviem ci to robite schvalne ze to prekrucate, ci necitate poriadne ja nechapem.

Anik

No ja teda nechapem co tu citam... ludia ruku na srdce chcela by som vidiet tie vase "dokonale vztahy"
ako zijete, pochopila som polovica ludi co sem prospieva neviem absolutne o com hovori a hl. nevie pochopit ale osudit, nuz to sme my narod slovensky.

Neviem co si vy myslite ze ja neviem co je to vztah ako sa vztah vyvija cim vsetkym prechadza.... mala som sama 5r. vztah a na zaciatku vsetko bolo krasne... no stalo sa aj to ze sme posledny rok spolu nespavali pretoze to neklapalo v tejto oblasti a vztah prechadzal velkou krizou preto sme neboli si uz taky blizky.... az nakoniec sme sa rozisli.
A ked vravim ze s nou nespaval tak to proste viem, a na druhej strane ked pisem ze s nou ani nezije v jednej domacnosti tak s nou proste nezije! to niesu jeho vymysly tak nechapem tie vase reakcie! A okrem ineho nerozumiem kde ste vycitali ze ja o sebe tvrdim ako o stelesnenej dokonalosti.... to si o sebe vonkoncom nemyslim a ani netvrdim.. ako sorry fakt dufam ze mi raz Boh odpusti ze som LUBILA.

Vojtoo

nic nehori vecne :D
tj. ak polejem ohen benzinom (extremne horlava latka), tak to bude horiet krasne asi tak par sekund :D
potom sa ustali..
(skusal som, keby mam na sebe lacne cinske tricko ktore je 100% polyester, tak som opalenejsi ako nasi spoluobcania :D )
(aj ten zvukje autenticky, uplne ako z filmu :D )
mno a ak tam dam velke polena, horia naveky (takmer) ale veelmi pomaly:D
kazdy ako preferuje no :)
ale to by hcelo uranove palivo, aby horelointenzoivne a naveky :D

repka

... teraz ma napadlo, ked som bola mladsia som spoznala jedneho chlapa - mal 5 rocny vztah a "dvoril mi" , ze to s frajerkou uz nefunguje a chce sa rozist.. ja som s nim nic nemala, ani som mu nic nehovorila - a on sa s nou rozisiel -- nakoniec sme sa ani my nedali dokopy, ale on sa k nej ani nevratil.. tym chcem povedat, ze co povedal to bola vlastne pravda..ten tvoj ta oj..bava.. ach jaj.. ved si zloz tie ruzove okuliare..