Neviem ako sa odmotať

Príspevok v téme: Neviem ako sa odmotať
Mates320

Mám 16 rokov a zaľúbil som sa do dievčaťa .
Najprv to bolo takto ked som mal ja 15 ona bola do mňa veľmi zaľúbená mala vtedy 14 rokov . Ale ja som si ju nevšímal :/ uplne som ju ignoroval a či už na fb alebo v realite ... vlobec som ju vtedy ešte nepoznal. Potom po 2 mesiacoch sa mi už začala páčiť ale mňa ovplyvňovali kamaráti ktorý si s nej robili posmešky a tak ja som sa toho bál im povedať že ja ju mám veľmi rad tak som si s nou začal písať potajomky a začali sme sa stretávať. Ale netrvalo to dlho ona už necítil ku mne to čo cítila pred tým, povedala mi že sa kvoli mne netrápila a tak ma už nechcela všetko bolo stratené chcela aby sme boli kamarati a nič viac ale tak ja som s tým nesúhlasil a snažil som sa s toho dostať čo najviac a skončilo to tak že sme boli taký extra kamarati ktorý idú spolu sami von ktorý si dajú pusu a takto to šlo pol roka a nakoniec povedala že ju to už nebaví že nech sme iba kamarati a už nikdy to nebude ako pred tým .. povedala mi že sa mám odmotať a na všetko zabudnúť ale ja som taký že ak sa mi niekto páči a mám ho rád tak to nejde na niekoho zabudnúť a ešte ked sme si toho toľko prežili. Ale tak ja som ešte aj k tomu žiarlivý a ona si začala chodiť za chalanmi a mňa to veľmi ničí tak sa budem musieť odmotať a neviem vlobec ako ked som aj žiarlivý a tvrdohlavý . Prosím porodte