Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Forro

Imunocka, ved to tu už milion ludí napísalo že tam boli aj s únavovým syndromom. Sa pozri na staré príspevky alebo aj iné témy o nej.

Imunocka

Bol niekdo u tejto pani s chronickym unavovym syndromom? Lebo pobehala som uz vselijakych kuzelnikov a akurat som bola lahsia o peniaze ;) tak sa pytam. A uz som zufala nevladzem normalne cinosti sa mi stali narocne umyt riedy

Vdacna

Najlepšie je že mne pomohla aj čo sa tyka zamestnania. Ked som u nej bola práve som končila výšku a bola som totálne vymletá bez energie a bez akejkolvek chuti niečo robit. Ani som sa nevedela rozhodnút čo vlastne robiť chcem. Škola o ničom, v tom som vobec nechcela pokračovat a nemala som šajnu čo dalej. Počas rozhovoru so mnou preberala všetky možnosti, rozne alternatívy a sama prišla na to do čoho sa mám pustiť a tak ma neskutočne nasmerovala presne na to čo teraz aj robím a čo ma nesmierne naplňa. Nikdy predým ma takáto práca ani len nenapadla. Dala mi presné návody ako mám začat aj na čo sa mám sústrediť, na čo si mám dávat pozor, no skrátka pomoc na celý život. Nebyť pani Albertovej tak teraz nie som tam kde som. Bola som kôpka nešťastia bez haliera a nápadov. Nápady ktoré ma postavili na nohy a o 180 stupňov mi zmenili život mi dala ona.

KataM

Ja som k pani Albertovej objednala môjho otca ktorý mal silnú reumu s veľkými bolesťami a okrem toho vysoký tlak a problémy s obličkami. Aj nejaké iné drobnosti čo už v jeho veku je dosť bežné, ale to ho tak netrápilo. Najviac ho trápila tá reuma, od bolesti nemohol v noci spávať a ledva chodil. Lliečil sa u nej niekolko mesiacov a už po prvej kúre boli prvé výsledky. Pre otca bolo zložité navyknúť si na jej príkazy ohladne liečby bol nervozny ale vydržal to. Ked videl že mu to pomáha tak už to bral lahšie a nakoniec to aj dokončil. Teda najskor mal prestávku ale asi za mesiac sa mu bolesti vrátili tak sa na to zase dal. A potom to už vydržal a doliečil sa. Nelutuje vobec že sa u nej liečil mal za sebou tažké roky a vyskúšali na nom už všetko a nič nadlho nepomohlo.
Liečba u nej asi neni celkom jednoduchá ale vyplatí sa hlavne ked sa jedná o choroby s velkými bolestami a človek sa už nemá na koho obrátit.

Mojnazor

Čo dodať. Podľa mňa je stretnutie s človekom ako je pani Albertová doslova sviatok. Ale asi k tomu treba dozrieť. Pre niektorých ľudí je škoda za ňou chodiť. Kto si od nej nič neodnesie, ten tam bol zbytočne. Preto sa nad tým najskôr treba zamyslieť.
Otázky typu kto sa u nej s čím liečil sú v jej prípade naprosto zbytočné.