Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Mimulus

,,by to chcelo zmenu,,

Presne :) Lenže to by chcelo veľkú, emocionálne silnú a pozitívnu zmenu a kde ju v tomto svete plnom starostí, povinností a stresu nájsť a v čom?

inferno

este mas moznost uzivat lieky od psychosa, ale to nemusi zabrat vobec a este ti z toho moze byt total na figu. to bol aj moj pripad. preto som skusal iny pristup. ale ako hovorim, dlha doba to bola.

inferno

joj, moja ale depka je svina, to nejde tak rychlo viriesit. hlavne ked si stale pesimista a ked zijes v tom istom prostredi. mozno by to chcelo zmenu. bol som na tom pred rokmi zle aj ja a trvalo to dlho, predlho, kym sa lady pohli. neviem co konkretne znamena tretia kura ake je to casove obdobie. ja som sa liecil tiez prirodne a trvalo to tri roky pokym sa ta smutna pani odo mna odstahovala.

amanda23

tak ja uz doberam 3. kuru mediciny, liecim sa u nej na depresiu, zatial zial ziadne pozitivne vysledky, bud mi je lepsie , alebo total zle, ale stale nie dobre, uz sa bojim, ze mi ta liecba nezabera, ale dufam dalej, ze to bude snad niekdy lepsie..Mate niekto podobne skusenosti?

raffay

ak vam mozem poradit z vlastnej skusenosti tak albertovej nema vobec vyznam volat. ona telefony neberie. jej treba poslat mail a tak si dohodnut termin. ona cez den vysetruje a vecer uraduje. a cez vikend som sa uz vobec nikdy nedovolal.

carnitin

tak ten spravny mail nie je ako tu uviedla strapanka ale zistila som, ze sa ma pisat na alternamedica02@gmail.com. to je priamo asistentke. uz objednavaju, ja som dostala termin na 27. maja.