Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Psychanek

Tato pani predpisuje nejake lieky alebo bilinne preparaty ? Chapem ked je psychologicka ze vie komunikovat s ludmi ale zaujma ma napriklad ked mas naozaj nejaky zdravotny problem napriklad chlamydie ? Ako ich zisti alebo lieci :-O ze sa s vami porozprava ? Alebo ako zisti co vam je ?

Liecenie666

Kannka dakujem pekne. Zrovna včera mi odpísala, dnes idem k nej. Keď som už na tomto fóre chcem dodať odvahu všetkým, ktorí bojujú s nejakou pliagou. Nebudem sa tu rozpisovať, len poviem že som bola 9 rokov chorá, lekári mi nevedeli pomôcť. Psychika uz v ...., a pred 12 mesiacmi som natrafila na pani Albertovu. Ona mi nieze zmenila, ona mi zachránila život. Niesom ešte úplne zdravá ale pokroky sú viac než veľké.
Je to úžasná osoba. Len odporúčam :)

Borreliaa

Kdo sa liecil u albertovej na boreliozu ? Pomohla vam ? Ako dlho to trvalo pili ste nejake kvapky alebo co vam dala ?

Liecenie666

Ahojte. Prosím vás neviete čo sa deje s pani Albertovou? Liečim sa u nej už rok, veľmi mi liečba pomohla ale ešte s liečbou pokračujem. Neodpovedá na mail ani na mobil.
Ďakujem

Int-alg

U Albertovej som absolvovala testy na potravinovú intoleranciu. Po krátkej liečbe u nej mi diéta veľmi pomohla. Držím ju doteraz a cítim sa úplne bez problémov. Bola som prekvapená jej vedomosťami o potravinách. Je to psychologička ktorá lieči prírodne ale vie toho veľmi veľa aj o iných veciach je to chodiaca encyklopédia.

Goodbye

Pani Albertová je naozaj trieda. Mám to overené dokonca dvakrát. Prvý raz som u nej bola ešte ako teenegerka a už vtedy som bola úplne nadšená z toho ako so mnou jednala. Pod jej vplyvom sa dokonca aj rodičia začali ku mne správať lepšie. Neskôr na výške som si súkromnú liečbu nemohla dovoliť tak som chodila po lekároch. Potom som sa odsťahovala z Bratislavy do Čiech, vyskúšala som rôznych liečitelov tam, bolo to bližšie. Dokonca som bola v Nemecku u vychýreného homeopata, ale ani ten môj problém nevyriešil. Po návrate na Slovensko moje kroky viedli rovno k pani Albertovej. A opäť ma nesklamala. Aj keď jej roky pribúdajú a robí už pomenej, je to stále ten skvelý človek a psychológ na ktorého sa ešte vždy dá obrátiť so všetkými či už osobnými alebo zdravotnými problémami. Ani si neviem predstaviť, že tu raz nebude :D.

Bordeau

Ľudia sa na ňu obracajú s rôznymi problémami. Zbytočne uvádzať konkrétne diagnózy, nájdeš tu veľa príspevkov od ludí ktorý k nej chodili alebo chodia. Každému je niečo iné. Zistila som, že sú medzi nimi aj len z čisto psychickými problémami čo sa ani nemožno čudovať ked je to pôvodne psychologička. Ja som mala naozaj vážne ochorenie a u lekárov som síce našla podporu aj ochotu pomôcť ale žial liečba mi nezaberala. Tiež som zo začiatku veľmi prírodnej liečbe neverila. Stále si myslím že väčšina ludí sa na to odhodlá až ked už nemá čo stratiť. A je to škoda lebo by sa možno vyhli zbytočným bolestiam a strate času.

Julilinka

Dobry den bordeau, mozem sa vas opytat s akym problemom ste u nej boli? A pomohla vam ho uplne vyliecit? Pocula som o p.albertovej uz kedysi davno, vtedy som ale nemala ziadne problemy, tak hladam nejake info. Dakujem krasne a pekny den prajem.