Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Zdenulik

ekonom8, keby všetci boli ako ty, tak svet sa stane totálne bezcitným miestom. Našťastie sú tu aj ľudia ako Albertová. A pevne verím, že ich nie je až tak málo.
Ale o tom som nechcela. Chcem sa vlastne spýtať ako to je, či pani Albertová ešte pracuje, alebo je už na dôchodku. Ak niekto viete, napíšte. A ak pracuje ako dlho sa čaká na termín.

hanka55

Ja mam s pani dr len tie najlepsie skusenosti...dlhorocne zenske problemy odstranene ..Prisla som ku nej ako totalne zruinovana zena bez chuti zit a uz ani lekari mi nedokazali pomoct ... citila som sa naozaj hrozne . Pani Albertova mi uplne dodala chut zit nastartovala ma a vdaka nej sa na vsetko pozeram uplne inak. Odporucam ju.

marika25

je uzasna pomoze vam nielen v zdravotnych ale aj psychologickych problemoch... ja som odtial isla ako novy clovek.

KvetaSvetla

Svetá pravda že na termín treba čakať dlho. Mne to ale stálo za to. A stretnút v dnešnej dobe takého človeka ako pani Albertová to veru ani lampášom nenájdeš. Odporúčam všetkým zobrat si notes a robiť si poznámky lebo tých informácií čo od nej dostanete je tolko že neni možné si ich všetky zapametať.

Grnko

Ale šak ona neni liečitelka je to psychologička čo s nej dokola robite liečitelku? Že aj lieči to je len bonus navyše hlavne ma velky dar človeka pochopit. Čo ma vyznam ist k liečitelovi čo mi da bilinky a nemožem s nim prebrat moje problemi a moj psichicky stav. Lebo už za dverami sa tlači sto dalšich jak som ja a na každeho ma minutu.

Grnko

Mna zas vie dožrat že sa tam nacpu taky čo si myslia že Albertova je panboh a že len dojdu a už su aj zdravy. Ja som sa unej liečil tri roky čo som mal take svinske depky že katastrofa. A ked som potom chcel ist na kontrolu že či je to už akože OK aj ked som sa citil dobre ale pre istotu nech viem načom som tak som čakal na termín pol roka. Len kvoli tomu že si to volakdo pomýlil z nejakým výskumným ustavom a nasilu tam ide aj ked sa ani liečit nebude čo aj dopredu je jasne. Ta sestrička by podla mna nemala takýmto ludom dat termín nech si skúšajú inde a nezaberajú plac takým čo to myslia važne.