Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Bzzzzz

Nechcem tu nikomu kecat do ničoho ale ludia sa uvedomte a nebehajte tam zo smiešnymi problémamy. Pani Albertova už veľmi málo robí tak nechajte miesto pre takých čo sú na tom naozaj zle a potrebujú pomoc.

Klaria

komunita, my sme k nej chodili už postupne celá rodina a od nikoho si nič nezobrala dokonca mne vrátila bonboniéru.Ale naposledy sa u nej liečil brat ten má 11 rokov a už od malička lepí modely. Podla mňa nič moc ale jeho to baví. Tak pani Albertovej urobil sám takú chalúpku zo špajdlí podla mňa to bolo dosť strašné čo som mu aj povedala aby ju tým v žiadnom prípade neurážal. Ale keď tam s mamov išli tak mama mu to dovolila zobrať a skoro som odpadla keď mi potom povedali že si to pani Albertová zobrala a vraj sa pri tom dokonca rozplakala keď jej to dával. Možno mu len chcela urobiť radosť alebo ju to fakt potešilo ona má deti veľmi rada. Ale čo sa týka darčekov tak si myslím že je úplne zbytočné jej to cpať viem že to nemá rada.

Hannahh

Moireal možem ti napísať len v skratke ako bolo so mnou. Okrem toho nikomu nieje prijemne vyťahovať svoje sukromie. Moja liečba bola už dávno. Kedže nežijem v Europe tak som si musela počkať ked moj muž bol služobne rok v Prahe a ja som tam išla s ním.Vtedy som aj bola u pani Albertovej lebo sa u nej pretym liečila aj moja sestra.U mna to bolo rovnake ako u nej lebo sme mali skoro podobne veci. Ja som mala lieky a dietu. Ta dieta je asi u každeho ina to sa určuje podľa vysledkov. Testy som si dala urobiť tu kde byvam ešte pretym ako som išla do Prahy. Pretym som o tom komunikovala s pani Albertovou lebo tie testy mala aj sestra. Ta si to dala robiť v Rakusku lebo to na Slovensku nerobili. Možnože teraz ich už robia, to neviem.
Ked som k nej prišla ma vyšetrila a dohodli sme dietu podla tych testov. Potom som si chodila k nej pre lieky raz za nejaky čas. Mne to nebol problem lebo rodičov mam na Slovensku tak som to spojila s tym. Cely ten rok som brala lieky a dietu. Ale ešte to nebolo celkom v poriadku tak som si zobrala potom lieky na polroka dopredu lebo sme už odchádzali domov. A o pol roka som prišla na kontrolu a zobrala som si potom dalšie lieky na pol roka. Takže som sa liečila asi dva roky aj tu dietu som tolko mala. Možno ešte par mesiacov dlhšie. Tie lieky si už všetky nepametam bolo ich veľa a každý iný za ten čas. Mala som herpes a ureaplazmy a k tomu ešte aj dlhodobé zápaly močových ciest čo mi prešlo až na obličky. Tu kde byvam mam možnost isť k drahym lekarom a ani jeden mi to nevyliečil. A nečuduj sa že ti tu nikto o tom nepiše. Každá žena vie že to má od muža a to nie je príjemné sa k tomu vracať. Keď to už máš za sebou tak najradšej na to nemyslíš. Treba si dávať pozor už potom keď si fit a používať ochranu.

Moireal

Pripajam sa uz k niekolkej ziadosti, baby so zenskymi problemami, napiste svoj priebeh liecby. NIkto vam za to hlavu neodtrhne. :)

komunita

Moja troška nepríjemná skúsenosť: pani Albertovej som z vďačnosti po niekoľko mesačnej liečbe kúpila malý darček. Nebolo to nič veľké, proste taká pozornosť. Aby mala odo mňa niečo na pamiatku. Bola mi ako mama. Viackrát som u nej sedela napríklad pri preberaní liekov, konzultovali sme a nič si za ten čas nezobrala. Tak som sa chcela aspoň nejako odvďačiť. Ale nevyšlo mi to. Nanútila mi to naspeť. Musela som si to zobrať a odísť s darčekom s dlhým nosom. Priznám sa že mi to bolo troška nepríjemné. Taký blbý záver mojej terapie a nášho dovtedy skvelého vzťahu. Asi je to moja chyba nemala som ju týmto spôsobom urážať. Je iná ako ostatný. O to viac ma to mrzí.

diankarados.

baby ktore ste si u pani Albertovej liecili zenske problemy s kvasin. infekciami prosim co vam dala/ poradila??? Viem ze viacero ludi ju velmi chvali ze im pomohlaa no pre mna je tazke sa tam teraz dostat tak vas aspon takto prosim o radu dakujem