Oblubenost podla sviatkov

jastrabiak

vdaka za nazory, dadula popravde nezalezi mi na tom, len ma tak napadla tato tema, lea co sa tyka byvalych partnerov, podla mna je pekne gesto si napisat aspon k narodkam, ked si s niekym prezil(a) nejaky ten rok, ale ak to ma byt nutene, tak je asi lepsie pustit z hlavy ako pises =)

lea128

Ja si datum narodenin pamatam hlavne tych ludi, ktorch poznam cele roky, alebo odmalicka. A aj tak je mozne, keby som mala prilis hekticky den, ze by som napisat cloveku zabudla ( keby mi to v ten den nieco nepripomenulo...) Takze je to normalne, stava sa, ze clovek zabudne. Netreba to len hlavne brat tak osobne. A byvale jasne, ze zabudnu, ja som uz narodeniny svojich byvalych tiez pustila z hlavy:)

Dadula56

A to ti tak zalezi na tom, aby si mal plnu stenu a sms box neuprimnych a nic nehovoriacich "nech sa ti splni vsetko co si zelas", lebo ta dani ludia ani poriadne nepoznaju a nevedia, co si zelas?Ja som si to tiez dala prec, lebo mi prislo smiesne dostavat tieto vseobecne priania, len preto, ze dotycna/y si mysli, ze je to slusne, ale na ulici ak ju/ho nahodou stretnem sa tvari, ze ma nevidi.

xdanielax

Presne. A este dodam, ze je to podobne, ako sme si kedysi pamatali napriklad telefonne cisla. A teraz si ich nepamatame, lebo nemusime. A vobec to neznamena, ze mi na niekom nezalezi.

Maoam

to je ako ked si zrusis FB-konto, KOLKO ludi ta po tvojom 'zmiznuti' kontaktuje na mail alebo telefonicky? 1% z priatelov, ktorych si tam mal? :D ok, mozno viac...

ale az vtedy vidis, komu fakt na tebe zalezi, ze si ta najde, aj ked tam uz nefigurujes