Podvod, ako sa zachovat

Príspevok v téme: Podvod, ako sa zachovat
jano32148

dozvedel som sa o priatelke krasne veci, po 3 rocnom vztahu, som sa nie od nej dozvedel, ze ma podviedla na chate s nejakym starym chlapom, pod vplyvom samozrejme a chren to vyuzil, nepriznala sa vraj lebo vraj nevedela co robi a bala sa ze sa s nou rozidem, bola histericka, tak som radsej odisiel, nerad riesim veci ked nemam chladnu hlavu, prekusli by ste nieco podobne ?

User_37597

vsetko je to o nas.o tom kam sme schopny az zajst..kde mame hranice a ako chcem zit...pre koho sme schopny byt verny az za hroba pre koho nie.
tiez hovorim zo skusenosti podvedenej,tej co "podviedla",bola som klamana,sklamana,viem preco som kedy co urobila a ze to malo vyznam.mohla som byt ako kolvek namol ale nikdy som sa nenechala zviest.nepokazila som si plnohodnotny vztah.urobila som to v pripade kedy som vedela ze to neni dobre,ze to neni vztah a ze sme spolu len kratko.
takze vyhovorka ako je alkohol,fet,vonna sviecka alebo prd neni vobec na mieste.
kazdy urobime len to co sami chceme a nejaka tekutina nam predsa nemoze rozkazat.

ChristopherK

ale premyslat je dobre a dobre robis aj ty. maj na pamati, ze neskor nemusi mat tiez ziadne zabrany sa s hocikym vyspat.

ChristopherK

neviem si predstavit, zeby som to mal s nou robit, ked si mam predstavit, ako si to uzivala s inym. citil by som sa znechuteny, dnes je ale zial doba taka. ak ma chlap viac penazi a naslubuje zenskej hory doly, ktomu ju aj opije, tak zenska nema problem vliezt komukolvek do postele. dnes je to vynimocne, ze sa najdu aj take zeny, ktore maju este svoju cest a su verne svojim priatelom/muzom. svet je skazeny.

Vojtoo

a potom mi hovorte, ze je svet srpavodlivy a da sa najst normalny clovek :D
(tj. ked sa clovek pokazi napr po 10 rokoch vdaka alkoholu, ako vidim, clovek by mal svoju polovicku povinne opit aspon 3x,aby videl, kde ma zabrany :D )

Radicall11

Už by to bolo len horšie. Presne ako tu píšu ostatný keď to spravila raz spraví to zase. Také dievča si nezaslúži mať niekoho normálneho pri sebe radšej sa na ňu vykašli len by si ďalej trpel a to ti za to určite nestojí...

jano32148

vdaka za nazory, zatial prevladaju u mna emocie nad zdravym rozmyslanim, ale vidim to na rozchod, znechutila sa mi

nethalia00

suhlasim s dadulou,a ako to že sa takto opila?a nemyslela na to že má vztah,alebo ta už nelubi-zabudla na teba kým pila s ním??:(

Vojtoo

Tiez by som ju pustil k vode :)
chyby sa robia, ale je tu x-milionov dalsich.
konkurencia je velka, takze sa mala snazit.
urobila chybu, co je v dnesnom prostredi fatalne :D
prekazkysu tu v zivote na to, aby sa preskocili a nie aby sme sa na nich hadzali o zem a potom plakali ako male deti..

Dadula56

Zena, ktora sa spije do nemoty az natolko, ze nevie, co robi, nie je zena do zivota. Ak sa do nemoty nespila a nevie sa kontrolovat akonahle ma len troska povolene zabrany a ty nie si nablizku, tym horsie.