Zapach z ust - žaludok

araz

83
tak s týmto nemám vobec žiaden problem,skor naopak,s prepačením vetry mi idu behom dna stale až mi doma nadavaju :-D a stolicu mám pravidelne uplne bez problemov normalnu aj dva razy za den...
jazyk si nie čistím,ale drhem o 106 aj lyžičkou,na orl som bola

RNG
čo su tie extravlakniny a probioticke zmesi ak0,ja jem len dva krat denne PROBIOFIX,ale nič mi to nepomaha

RNG

Travenie je vec kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik. Nedostatok hociktoreho (teda roznych ich zloziek)
sposobi problemy, od hnitia, nepravidelnej stolice, zlej absorbcie zivin az po vazne crevne problemy ako IBS, Crohn a ulcerozna kolitida.
Takze to, prosim, adresuj spomenutymi doplnkami, ak nechces aby sa to z len neprijemnej plynnatosti nepremenilo na velmi vazny zdravotny problem, ktorych su zo zleho travenia stovky roznych.
Definitivne ti odporucam brat extra mikrovlakniny a kvalitne probioticke zmesy, nie activiu, co je na smiech.

83

Hm ja viem čo to je :) ja som to mal to ísté a zmizlo to .. je to všetko v črevách.. ja som mal sedavé zamestnanie a stále som zadržiaval plyny .. a keď som potreboval na veľkú na wc tak som nešiel, lebo to wc bolo strašne ďaleko cez celú mega veľkú halu a ajtak som si hovoril , že vydržím to na domov..
no a preto, vždy keed som išiel z domu do roboty tak som sa snažil ísť na wc aj ked mi netrebalo aby som to vydržal v robote :D

a ten zápach išiel z čriev cez žalúdok až hore .. človek má vtedy poriadku stolicu pokiaľ ked odíde von čo má a na toaleťáku nemá skoro žiadne špinenie iba minimálne a na konci sa objaví na toaleťáku taká biela voda :) stolica by nemala mať výrazný zápach a mala by mať normálnu konzistenciu ani nie suchú ani riedku .. a musí byť obalená takým tým filmom slizkým ..

je to hnus toto čítať ale inak sa toho nezbavíš .. skús si aj lyžičkou ešte čistiť ráno a večer jazyk .. nie kefkou .. a chod k orl na dutiny nech ti ich pozrie či sú ok a spraví rengen a tak

araz

bola som na všemožných vyšetreniach a nič mi nezistili,ale je pravda,že sa strašne zle stravujem,tak si myslím,že to bude tým žaludkom