Volne dostupne lieky na psychiku

shy

Ja by som sa na tvojom mieste nenapchávala zbytočne nejakými pochybními liekmi pokiaľ nemáš ozaj nejaké vážne depresie a tvoj stav nieje na psychiatra.

rene1337

Lubovnik bodkovany bezne ho predpisuju nemecky psychiatri u nas je to o ako inak o inom je velmi aktivny na liecbu depky vyhybat sa slnku pocas uzivania pitia myslim minimalne mesiac a dva tyzdne po dobrati. Mimulus si dobre mimo ked mas takyto nazor asi si tiez povysavany z tych liekov ako je diazep. Xanax lexau a podobne oblbovaky a ako som uz pisal treba hladat pricinu vzniku nie je to iba tak treba trochu porozmyslat rodina praca kamaradstvo nejakom zlom prostredinegativne joga je tiez velmi dobra na dusevnu liecbu fredy ju vyucuje a je to vidiet aj na nom ze sa smeje a usmieva aj ked spi :) pekny den

StanleyH

lieky na depky su vysoko navykove a tie co slapu su len na predpis aby si ta vedel doktor podchytit a robit biznis farmamasinerii, napis mi mail a poradim ti mimoliekove moznosti

Mimulus

Neexistuje nič - musíš sa zmieriť s tým, že depresiu máš a ak už neexistuje iná možnosť tak ju zaradiť ako súčasť každodenného života.

luciano

Melannie, ale tie lieky, ktoré som ti odporučil, ber ako skutočne len akútnu prvú pomoc. Ak máš depresie dlhodobejšie, tak by si mala navštíviť psychiatra, ktorý ti predpíše antidepresíva a tie sa môžu užívať dlhodobo a nemajú žiadny návykový potenciál.