Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krce v krku

Príspevok v téme: Krce v krku
vali15936914

Dobry den. Uz nejaky ten cas mam pocit ze mam pravu stranu krku o cosi malinko vecsiu nez lavu. Casto tam dostavam aj mensie krce , alebo ked prudko pohnem hlavou ako keby sa mi am nieco seklo ... Treba stym zajst k lekarovi?

nenasla som na tej strane ziadne hrcky ani nic neobvikle ale trapim sa preto. Nedavno som bola u svojej lekarky s hrckami na krku ale pvoedala ze to nic nieje ze sa nemam stresovat nadarmo.a povedala som jej aj o tom krku ze smai zda ze je vecsi ale ona ma iba vysmiala.
No mne to stale nepreslo a casto tam pocitujem slabsie tlaky...viete mi poradit??

Janka olahova

Mam krece a tlak v krku uz treti rok pocitujem velku unavu a vsetko co robim v domacnosti ma vycerpava a chvodza do mensieho kopca hrdlo mi zviera az duseniu .chodim po vysetreniach ale nic mi nezistily som uz unavena po nociach malo co prespim liecim sa na miasteniu gravis.dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.