Zarábať peniaze mi nestačí - chcem viac

Príspevok v téme: Zarábať peniaze mi nestačí - chcem viac
zdroj

Neviem čo mám robiť: mám prácu, dobre platenú, ani sa v nej nepretrhnem. A jednako ma nebaví. Každý deň idem do roboty s väčším a väčším odporom. Viem, že nemôžem ostať doma, lebo musím predsa z niečoho žiť. Okrem toho som rozvedená a mám dve deti, o ktoré sa starám sama. Obidve chodia do školy a ešte to potrvá, kým sa budú môcť o seba starať samé.
Nejde tu o to, že by som bola nespokojná s celým životom, nechýba mi ani priateľ, ani sa necítim osamelá. Len ma už nebaví moja robota. Cítim, že ju potrebujem zmeniť, ale po prvé si neviem predstaviť čo iné by som robila, lebo jediné čo ovládam je akurát tá moja práca. A po druhé o žiadnej inej práci ani nechyrujem.
Chcem sa spýtať ľudí, ktorých tiež ich práca nebaví, ako to riešia. Čím si dobíjajú baterky...

Peggie26

koníčky na ktoré sa zameriavam viac ako na prácu už len z toho dôvodu že ak by ma vyhodili tak robotu čo ma nebaví si najdem do týždňa :D

Mona1

treba sa hladat, mna praca bavila, ale roky robit to iste, cloveka to postupne unavi, aj mne potom zacalo byt na nic, pocit vyhorenia, ale zase mne pomohla materska, ze som tak zresetovala

dominatorek

Pochopiť funkciu kryptomien je jedna vec, druhá vec je tak ešte vymyslieť niečo, kde to bude nejako užitočné, tento problém zatiaľ veľa kryptomien (www.forexsrovnavac.cz) nevyriešilo, ale aj napriek tomu sú zaujímavé

klapo

Pokial robis jednoduchu pracu a platia ti za nu vela, tak nieco nie je v poriadku. Informuj svojho zamestnavatela, ze si neadekvatne platena (po znamosti, diskriminacne, atd...), a nech ti znizi plat a dava ti premie len v zavislosti od tvojich a firemnych vysledkov. Potom by ta praca mala zacat bavit.

Radko098

Za mňa určite kryptomena - aj keď je to krajne neistá investícia, tak ak kvôli tomu človek nepredá dom a neberie si na to pôžičky, tak ho to môže len milo prekvapiť - navyše sú aktuálne kurzy kryptomena celkom nízko investplus.cz čo je ešte o jeden dôvod viac , prečo nakupovať :) Inak ak tí nesedí krypto, tak mrkni na vydelejpenize.com - je tam veľká kopa zárobkov s recenziami, tak si tam treba niečo vyberieš.

Petrafinancie

Dobry den, ten pocit som poznala aj ja. Nasla som si svsak pracu, ktors ma aj bavi. Snazim sa ludom pomoct v oblaati financii. Nie je to nic zlozite :). Ak chcete vediet viac napiste mi mail s vasim tel.cislom a ozvem sa vam. Ak by niekto potreboval rozanalyzovat jeho financnu situaciu a zistit kde dokaze usetrit ci poradit pti vybere poisteni, investicnych fondov ci uverov staci napisat na : petra.g.fin@gmail.com pekny den

Defcon

Tie krypto-cosi este niekoho bavia ? Dokonca som pocul, ze vraj ich este niekto vola kryptomenou. -))))))
Je to len dalsia pocitacovo - internetova hra, nieco ako pokemoni.