Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zmenit kvalitu vlasov

Príspevok v téme: Ako zmenit kvalitu vlasov
faidra8

ahojte, chcela by som poprosit o radu.. mam jemne vlasy, veelmi tenucke su, rovne, po umyti su po par hodinach priplacnute k hlave, vyzeraju ako mastne, musim ich umyvat kazdy den
skusala som uz tolko samponov a bez vysledku...
chcela by som nieco, co by tie vlasy zmenilo, aby boli alebo aspon posobili hrubsie, menej jemne, objemnejsie...
neviete mi poradit nejaky sampon, olejicek, tuzidlo, cokolvek, ja uz neviem co si mam dat, co nie, aby tie vlasy vyzerali dobre aspon pol dna... dik

seu

Skús Hennu, ja som tiež mala vlasy jemné tvar držali veľmi krátko, používam bezfarebnú hennu a vlasy sú hrubšie a nabrali na objeme :)

gumka

ked prejdes na hennu, tak uz by si nemala mat jemne vlasy, po henne by ani nemali vyzerat ako splasnute - precitaj si skusenosti s hennou

agel123

vedel by som odporucit jeden komplex na vyzivu vlasov co ti zaroven posilni aj nechty s ktorym mame super vysledky, Sampony a tuzidla je len kradkozrakost ked je problem uplne inde teda vo vyzive

actafool1

Ahoj Simona aa, da sa ten femine collagen kupit aj niekde na nete? nasla som vsetko len ceske stranky.
dakujem pekne :)

faidra8

ten kolagen sa mi paci, to by som mohla skusit, sampony ja praveze pouzivam obycajne, bez silikonov a parabenov, ale nejako mi to nepomaha,
tuzidlo chcem skusit, len to sa bojim, ze mi tie jemne vlasy este viac zatazi

lekno00

používaj obyčajne klasicke šampony,ako demiclen,ten je vyborný,ja ho už velmi dlho používam,nemam ani lupiny nič-používam žihlavovy,taky maly,ani neviem kolko ma gramáž,ale aj krásne vonia,ozaj skús.

jajaja295

ja som zacala uzivat saw palmetto, co aj proti padaniu vlasov, cize skusenosti ti mozem napisat najskor za mesiac

JahO_Odka

Tak skús tužidlovať, to ti dá objem. Alebo sa predkloň a nastriekaj na vlasy lak, nechaj zatuhnúť a preklop sa. To tiež vydrží.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.