Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Falosne tehotenstvo

elena22

Ahojte dievcata.Dakujem za vase nazory.Bola som na lieceni.Tak ma to zobralo ze som sa zosipala a musela som lezat v nemocnici.Prislo mi az natolko zle ze som cele dni vracala a mala hnacky.Potom som navstivila psychologicku a velmi mi pomohla.Uz je po problemoch.Nemyslim uz na to ked sa o tom bavim a rozpravam o dietatku tak to beriem z odstupom,vzdy si poviem pride to kedy to ma prist.Ked som nieco surila tak sa mi to zakazdym nepodarilo a uvedomila som si ak mam mat babo tak zdrave a ja musim byt tiez zdrava.Citim sa lepsie,ked vidim vonku deti alebo v telke tak si poviem:aj ja raz budem mat dietatko.Velmi mi pomaha aj priatel a zacala som si aj uzivat sex a myslim aj na svoj zovnajsok a zacala som citat knizky,snazim sa zit ako normalny clovek...

dobry posol

vy vsetky co tak tuzobne chcete babatka:O)....prosim vas,nedovolte aby vas ta silna tuzba znicila!-viem nie je to lahke,ale na silu nikdy nic nejde!-nechajte tomu volny priebeh:O)a verte,ze raz sa aj vy dockate zdravych babatiek:O):O)zelam vela stastia!

Veronika L.

mozno mas tie priznaky len preto,ze potom tak tuzis.To co pisala 71gloria ja som to tiez videla. Ta zena tak tuzila po dietatku a casom si aj myslela,ze je tehotna az zacala mat vsetky tie priznaky - rastuce brusko, nevolnost, mlieko a pod. Vraj podobne to moze fungovat aj naopak,ked sa zena co caka babo presviedca, ze nie je tohotna - nerastie, resp. nevidno, ze by mala vacsie brucho, nema nevolnost.... atd.

Mozno by si sa nemala na to tak upinat a stale o tom rozmyslat. Cim viac na to bude mysliet, tym dlhsie moze trvat kym otehotnies. Skus na to tak intenzivne nemysliet a mozno coskoro budes naozaj tehotna, drzim palceky

71gloria

Elena, ja som to raz videla vo filme.Tvoje telo sa prisposobilo tvojej túžbe a správa sa ako by si bola tehotná, vtedy sa mi to zdalo divné, ale teraz vidím, že je to fakt.Psychika zapracovala.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.