Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opaľovanie fototypu 3

spicelkaRITA

kutreš v mobile?nestači že net mate pod kontrolou??? robiš šlapku pod ktorého pasáčika patríš a prestante sa mi hrabat v mobile.lilianan spoločničky???????????SPICELKA QA SI? čI DOVERNIčKA???????čI OBOJE???????

stbačkaphdr

ak si ako ja fototyp medzi 3 a 4 tak sa ani nemusíš opalovat.ja som teraz vela pracovala u babky pilili drevo spolu som s cigánmi bola na vzduchu a pritom som mala ešte klobuk lebo tvár mi vždy škaredo ztmavne a stmavla som.kožná lekárka mi určila fototyp že nie som 3 ale ani 4 že som medzi.ale brat otec a dneter su 4,oni už vobec sa nemusia opalovat.čo sa mi nepáči že nohy ked nie som v kratasoch mám svetlé ale stačí na4 dni ich odkryt a uplne stmavnem.Na priamom slnku nevládzem vobec ležat.

najlepšie ta chyti pri práci ako kosenie,fyzická práca na slnku vo vlastnom pote, čiže nemusiš trpeit na slnku ležat nečinne ale sa pohybuješ.Ja velmi velmi ztmavnem,minimum musim preto urobit.

Lulita

no tie sa opalia hned predpokladam, lebo uz tmave su, vacsina europanov nie je "cigansky" typ, ked nepocitam juzanov a sme tu okolo 2jky, trosku tmavsi zase kao skandinavske typy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.