Potrebujem schudnut zo 65 kg na 60 kg

Victoriam

tak toto som nečakala ani ma to nikdy nenapadlo ..ruky mam strašne chude dakujem za tip vyskusam ako to pôjde a este ked sa mozem opytat nema tu niekto z vas skusenosti s tuniakom na vidličku od hame ..denne to jedavam je tam len tuniak a zelenina ale na obale nepiše kolko kalorii to ma a jeden čas ked som ho nejedla sa mi podarilo zhodit nejake to kg no teraz ked ho zase jem mam pocit ze priberam do brucha

Victoriam

tak toto som nečakala ani ma to nikdy nenapadlo ..ruky mam strašne chude dakujem za tip vyskusam ako to pôjde a este ked sa mozem opytat nema tu niekto z vas skusenosti s tuniakom na vidličku od hame ..denne to jedavam je tam len tuniak a zelenina ale na obale nepiše kolko kalorii to ma a jeden čas ked som ho nejedla sa mi podarilo zhodit nejake to kg no teraz ked ho zase jem mam pocit ze priberam do brucha

bubakos

mne nepríde, že by si mala nejaké moc hrubé stehná, normálne by som povedala a cvičením zhrubnú..preto by som ti doporučila a to mám z knihy o chudnutí (Miro Veselý) že ak máš podla teba vačšie stehná, treba sa zamerať cviešenie ruk aby si to dala do symetrie. inak zrysovávš dole keď používaš nízke váhy naopak naberieš na svaloch ked dávaš velké zátaže...skús aj karnitín a viacej sa zamerat na ruky a ramená :-)

Victoriam

ale tak pôsobi to dost neesteticky chcela by som s tym niečo uz konečne spraviť čize najviac do uvahy pripada zrejme ten stacionarny bicykel nie?

Maoam

Stehno 53cm na vysku 177cm? Vsak mas nohy palicky moja.......tebe fakt chudnut netreba, vidis sa nerealne, vazne.

A boky na svoju vysku mas total OK, tebe fakt vobec netreba chudnut, to by si dopadla zle, skor pravidelne sportuj a udrziavaj sa v kondicke, mas perfektnu postavu.

p.d.

Ak chces svaly vyrysovat a schudnut, tak treba robit vela opakovani s malou zatazou. Robit napr. drepy mi pride skor ze je to na nabratie sily a hmoty.

Victoriam

no tak mieru su: 86-63-96 ..hruška čista :D a cez stehno mam 53cm .. a na stacionarnom skor na menšej zaťaži a rychlejšie alebo ako??

p.d.

Jojo efekt nastava najma vtedy, ak clovek schudne velmi rychlo a nezmeni stravovanie, ale to vies. Postavu mozno po chudnuti udrzat aj prostrednictvom jedla.