Reálna možnosť dlhodobého vzťahu mladší - staršia?

Príspevok v téme: Reálna možnosť dlhodobého vzťahu mladší - staršia?
beskyd

zdravím:) stretol sa tu niekto s tým, resp. pozná niekto dlhodobo fungujúci pár, kde má chalan povedzme 28 rokov a BEZDETNÁ partnerka povedzme 35 - 45? totiž spoznal som v práci jednu takúto pani, tá má teda skôr 45 ako 35, ale disponuje kvalitami, ktoré u mladých ženských jednoducho nevidno.. a teda prepdokladám, že takýchto žien v danej vekovej kategórii môže byť viac. je to podľa vás len utópia? kolegyňa z práce je však vydatá a má deti, ale v porovnaní s mladými babami má neuveriteľnú charizmu, je veľmi príjemná a srdečná, pričom pekné črty tváre má aj napriek veku, je bezprostredná a často sa spontánne usmeje len tak, že človek má pocit, že chodbu na pracovisku zalialo slnko a teplo... existuje nejaký spôsob, ako sa dopracovať k takejto žene a ako ju zaujať?

Agnes999

Samozrejme to moze fungovat, su take pary, kukni Studenkova a jej zajo, kolko su uz spolu. Niektori muzi vedia ocenit krasu a rozumnost zrelsich zien, kym ich rovesnicky su pre nich prilis nezrele a pojasene. Mozes to skusit cez inzerat. Len mysli na to, ze aj ked je v 45-tke pestovana a pekna, o 10 rokov uz moze vyzerat inak, viac zostarnut, ci s nou budes chciet aj vtedy byt. A nehovoriac o dalsich 10 rokov. Ak budes hladat zenu s detmi, v tom veku ich bude mat uz dospele, cize s tym ziaden problem nebude.

Ratka

ahoj všetci, tak ja a môj partner sme takýto pár. teda ja staršia a on mladší a fungujeme už 10 rokov, dokonca sa nám pred dvoma rokmi narodil krásny zdravý synček. ja sama som bola rozvedená s dvoma deťmi a partner slobodný a vzťah máme naozaj pekný.

beskyd

emalea, nepisal som ze chcem prave tu a tiez nechcem nikomu nic rozbijat... pisem o "takejto" zene, nie "tejto", teda o takej, ktora oplyva podobnymi kvalitami ako uvedeny realny priklad.. vekovo seberovnym mam pocit ze volaco chyba, resp. vykazuju charakteristiky ktore ma casto skor odpudzuju.
.
kolibrick, teda zien 35 - 45 ktore deti nechcu je asi malo, co?:/ no na svojich 28 rokov mam asi primerane zivotne skusenosti.. hoci nie co sa vztahov tyka:)

anjelik*

Beskyd, naozaj sa to nedá napísať všeobecne, pretože každá žena je iná, to nie je dané vekom, ale jej osobnosťou. :o) Čo ktorá chce od vzťahu a od priateľa. A o tom si môžeš prečítať na ženských weboch mrte informácií. :o))) Aj na tomto fóre, čo ženy očakávajú, aký by partner mal byť. Drvivá väčšina, limitne takmer 100%, že jej bude rozumieť. ;o))

kolibrick

Ono je to asi individualne, ale očakáva spolahlivost a skúsenosti, už preukazane, čiže kým pri mladej ti stačí že si milý, pekný a šikovný, staršia už chce vidieť čo si v živote dokázal. Očakáva partnera so skúsenosťami v živote, vo vzťahu, ktorý vie čo chce. A žena v 35 čo nemá deti väčšinou veľmi túži po rodine, čiže usadiť sa a mať po boku spoľahlivého partnera, ktorý ju aj financne zastresi. No niektorím by stačil len dobrý sex s mladým chalanom, ale pochybujem že to je typ ženy ktorý ťa zaujme.

emalea

Ahoj beskyd,
to ťa zaujíma konktrétne len táto žena alebo si všeobecne na staršie? Lebo ak táto....hore čítam, že je vydatá!!! Nie som žiadny puritán, aj ja mám po 40tke, tiež mám deti a som šťastne vydatá, sama neviem ako by som reagovala na nejaké náznaky takéhoto mladšieho /aj akéhokoľvek iného/ kolegu....asi by som sa dlho a intenzívne rehotala, prepáč... nevadilo by Ti ani trošku-trošičku, že rozbiješ dlhoročné možno šťastné a fungujúce manželstvo s deťmi???
Hľadaj si radšej medzi seberovnými, verím, že typovo Ti osud dohodí práve takúto ženu s krásnym úsmevom a silnou charizmou!!!

beskyd

ok, skusme to otocit, co taka zena pozaduje a ocakava?
.
anjelik, vdaka, a to je ok, ja nemam potrebu nikoho manipulovat:) ..rovnako ako nemam ani potrebu byt manipulovany:)