Antikoncepcia Mistra

akinom007

katka 83/ presne tak pri uzivani HAK nie je menstruacia ako taka, pretoze pri HAK nie je ani ovulacia, HAK funguje tak ze zabranuje uvolneniu vajicka...a " krvacanie" ktore nastane v case bez tabletiek v 7 dnovej pauze je len akesi krvacanie s nedostatku hormonov

Lily54

Mistra mi žiaľ nesadla vôbec. Beriem ju kvôli hormonálnym problémom (príliš silná menštruácia), ale je síce pravda, že menzes mám slabší, ale mám ho každý deň odkedy ju beriem. Som už za polkou blistra (takže menštruujem už viac ako 15 dní....Ráno je to vždy slabšie, akoby na ústupe, potom si dám tabletku a počas dňa, akoby som si zapla gombík na obnovenie menštruácie. Doobeda menzes, k večeru slabší, ráno takmer nič. Potom tabletka a tak dookola. Takže nie. Ja HAK som nebrala nikdy (pred 20 rokmi som brala asi tiež jeden blister - Logest, ale tiež som to musela vysadiť. Teraz mám po 45ťke a lekár mi to predpísal na miernejší menzes, čo je asi dobrá kravina. Určite to vysadím hneď ako užijem poslednú tabletku tento mesiac.

Misss

Ahojte,kúpim antikoncepciu Mistra. BA a okolie,pripadne zaslanie poštou.
Kontaktovať ma môžete na Michaela.legenyova@gmail.com
Ďakujem

katka 83

Menstruacia sa Vam upravila preto, lebo to ani ziadna menstruacia nie je. Len krvacanie z vysadenia. HAK ma okrem ineho ucinok na stencenie sliznice maternice, co sposobuje to slabsie krvacanie. Stencenie sliznice maternice ma za ulohu neprijat oplodnene vajicko, keby nahodou HAK nezabranila ovulacii.

patka169

ahojte, mne takisto predpísala gynekologička antikoncepciu Mistra, nakoľko som 10 týždňov po pôrode. Ako Vám Vaše gynekologičky odporúčali brať Mistru?
Odpovede poprosím na email: patka169@azet.sk
Ďakujem

leticia12

Mistra je velmi dobra na silnu a bolestivu menštruaciu,cyklus drží vyborne a vidieť zlepšenie pleti,lepšia kvalita vlasov- odporucam

Karolina8080

Ahojte kocky :) Pridavam moju pozitivnu skusenost s Mistrou. Beriem ju uz 2 roky. Prve 2 mesiace som este trochu spinila ale potom sa to ustalilo. Teraz mam krasny pravidelny menzes a dokonca nie je ani taky silny ako predtym. Lekarka mi ju nasadila prave kvoli silnemu krvacaniu a pomohlo to. Tiez mam krasnu plet - ziadna vyrazka a ani nie je mastna :) Mozem len a len odporucat!

Zjuziik

Ahoj volam sa Zuzana uzivam antik. Mercilon no uz som zufala stale krvacam alebo spinim nemam pravidelnu menstruaciu poradte mi prosim nieco a este s nej aj priberam cele zle