Antikoncepcia Mistra

peta30

Ahojte baby,zostal mi jeden celý blister antiky Mistra,ak by ste mali záujem tak ma kontaktujte na email stankovianskalaura@gmail.com

patrícia6

Ahojte ja beriem Mistru momentálne 5 deň. Prešla som na ňu plinule z Karlhait , alebo ako sa to píše, pretože som chcela vyskúšať novú antikoncepciu a chcela by som aj trošku bribrať. S predchádzajúcou HAK som nemala vôbec problém: ) ale momentálne mi je nehorázne zle až na zvracanie. Vo utorok som dokonca ochorela a odvtedy mi je neustále zle. Hádam sa to zlepši ak nie vraciam sa späť k starej.

Laura-aruaL

Ahojte baby, tie ktoré užívate HAK Mistra. Mám na predaj 5ks, (5mesiacov). Ak by mal niekto záujem napíšte.
Ďakujem

Vejka123

Ahojte baby, užívam mistru cca pol roka a tento mesiac sa mi nedostavil menzes a velmi sa bojim aj ked včase ked som ho mala dostať som mala jednodňove bolenie brucha a špinenie ale odvtedy nič, prežila som si v tu dobu velmi veľa stresov a zdravotných problemov dufam že sa to pripíše prave tym problemom, tak poradte prosim lebo sa dosť bojím...

Juditka1

Ahojte baby prosím o radu. Ja užívam mistru už rok, hlavne kvôli nezvládnuteľným bolestiam.
Neviem presne povedať či mi sadla alebo nie. Pleť sa mi nezmenila, prsia sú nafúknuté, bolesť sa len zmiernila aj tak sa navyše musím dopovať tabletkami od bolesti. Po nasadení som nabrala 4 kilá a v tom hned celulitida na zadku a stehnách. celá som sa ako keby zaliala vodou od pasa dole nieje to take hrozne ale je to jemne vidieť tých par kíl hore a navyše chuť na pohlavný styk ma akoby obchadzala a aj vlhkosť tam dolu nieje bohviečo. Premýšlala som nad zmenou antikoncepcie ale mám strach že naberiem ešte viac.

lucccy

Ja tiež užívam Mistru už skoro 2 roky, som s ňou spokojná, len poslednú dobu menštruáciu skoro nemám, zväčša len nejaké slabé špinenie, čiže postačím si s tenkými intinkami .... neviem či to je normálne :/

bozulka21

Caute babulky, ja sa pripajam ku pozitívnym reakciam na Mistru. Prsicka narástli, zadok nie :) Pleť sa mi upravila a tiež bolesti v podbrušku, ktoré som mala počas menzes už nie su. Priateľ je tiež spokojný, nakoľko som začala užívať antiku na jeho prosbu. Ja tiež neľutujem :) Mistru odporúčam

jackulka

Mistru užívam pol roka, od začiatku mi veľmi sadla, vobec som nespinila, prestali problemy s pletou a narástli mi prsia, takže spokojnosť veľmi velka :) odporúcam a Mistru si už nedám vziať :)

nika1958

Ahojte, mám 17 rokov, užívam Mistru vyše pol roka a nemôžem si vynachváliť. Prvé balenie som mala po menštruácii asi týžden špinenie. Potom sa to upravilo, a teraz mi menštruácia chodí presne. Trápia ma však bolesti, ktoré som mala aj predtým. Čo sa týka pleti, tak tú som mávala príšernú, samé akné. A teraz ako keby som to ani nebola ja, mám tvár ako ako detská prdelka. Zväčšili sa mi prsia, teda lepšie povedané, konečne mi aspoň nejaké narástli :D a keď aj náhodou priberiem (vlastnou vinou), tak to vždy v pohode schudnem. Dúfam, že sa nič nepokazí a budem ju môcť užívať aj nadalej :)