Kto má skúsenosti s hennou na vlasy?

Príspevok v téme: Kto má skúsenosti s hennou na vlasy?
Knasi

Ahojte:)

už dlho rozmýšľam nad hennou,ale stále váham..už asi 7 rokov si farbím vlasy chem.farbou..vačšinou to boli šampóny značky Palette, teraz sú to Loreálky šampóny. Vždy som chcela mať pekné hnedé vlasy,ale tými farbami mi vznikli tmavé,skoro až čierne...a neviem si s nimi rady..chcela by som skúsiť hnedú hennu,ale bojím sa čo z toho vznikne..máte s tým niekto skúsenosť? vďaka za odpoveď

Danka

nikisss

a btw ..nie tej tmavej sa uz nezbavis ja som sa dlhe roky farbila na cierno..no tak 3.... teraz sa farbim hennou, postupne prechadzaj na svetlejsiu a svetlejsiu... cierna je taka spina ze to nezmizne, alebo si to daj vytiahnut u kadernicky...

Knasi

dakujem za rady ...hm aj keď ma to veľmi nepotešilo...lebo jediná možnosť je asi fakt si ich nechať odrásť aby som sa tej tmavej zbavila..najväčší problém je pre mňa to, že mám už prvé šedinky kt. ked si nedofarbím tak ich je dosť vidieť :(

Každopádne vám dakujem že ste sa podelili o skúsenosti ste mile :)

Aspon viem ze sa teda ešte do toho nepúšťať...len neviem či sa niekedy zbavím tej tmavej bez nejakým extremnych zásahov kaderníčky kt. mi mozu poskodit vlasy...

winki

Knasi nemysli si, že henna ti tie vlasy zafarbý ako farba. Ten farebný efekt nieje v podstate badateľný a na prvý krát už vonkoncom nie. Stmavnú, ale postupne dlhodobým používaním.

Moja rada: nechaj to vyrásť a nedofarbuj už. Potom si kúp bezfarebnú hennu tá ti vlasy zregeneruje, budú hrubšie, hladšie a lesklejšie a zvýrazní tvojú pôvodnú prirodzenú farbu.

Knasi

Môja pôvodná farba je svetlohnedá, takže je potom veľký rozdiel keď mi odrastajú vlasy..Tak si musím stále dofarbovať..a tak mi napadlo keby som to už dofarbovala iba hennou tak by mi postupne mohli odrásť vlasy s chem.farbou a ja by som potom farbila už len hennou..alebo tak ste to ešte ani jedna neskúšala?

aliza

hena ti vlasy nezosvetli. ja som mala spinavu blond a chcela som mat vyraznejsiu farbu tak som si dala blondavu henu. akurat mi z nej vlasy stmavli

Catali_na

tém o henne je tu milión, ale napíšem to znova: pravidelným používaním henny ti vlasy STMAVNÚ!.. chápeš? stmavnú.. takže ak chceš svetlejšie vlasy, henna ti nepomože.. no a vznikne ti z toho to, že keď dáš hnedú hennu na skoro až čierne vlasy, budú stále úplne rovnaké.. keby si si ale pravidelne hennovala (ako som už vyššie uviedla) stmavnú ti

o_o

ak chceš svetlejšie vlasy, tak to ti henna nepomôže, ona nezosvetlí..
ale tak môžeš skúsiť nejaký peroxid na zosvetlenie a potom o dáky mesiac hennu s požadovanou farbou akú by si chcela
ale nekupuj hennu z DM, tá je zlá