Nová farba na vlasy - Garnier Oil?

majuš277

Farbím si dlho vlasy a nebojím sa skúsiť aj inú značku ale pri tejto sa mi to neoplatilo.Kúpila som tmavo hnedú ,ukazalo ju ako nejakú nedokonalo čiernu proste ani ani.Plus je dosť riedka takže to stekalozle sa to nanášalo,balzam vonia pekne ale to je všetko,mám po ňom také vlasy akoby som si ich večer umyla neučesala a ráno sa zobudila čož je teda veľmi zlé :DTak som si na to dala masku ,ktorú používam dlho a viacerým som ju odporučila,všetci chválili,ak by mal niekto záujem tu je- vlasova-regeneracia.heureka.sk sú aj iné vône,v niektorých drogerkách ju majú velmi lacno-1,50 a nemôžem si ju vynachváliť :) čo sa týka farieb najlepšiu skúsenosť mám s NECTRA COLORS.Určite odporúčam tú,a to som ich vyskúšala dosť.

Lulu2011

Mna prekvapila tato farba v tom, ze chyta na svetlo dala som si cokoladovu a mam medovo hnedu, inak cala som od nej trochu viac, co sa tyka lesku vlasov, reklamuju ju ako vyrazne zvysi lesk vlasov, slubuju obnovu a v tomto dost sklamanie

Ratka

ja som touto farbou zafarbila sestre vlasy, chytilo jej to lepšie ako napr. s Pallette, dokonca aj šedivé, ktoré predtým mala problém prekryt. s farbou sa veľmi dobre pracuje a kedže je na olejovej báze, vlasy sú hebké. farba vôbec nesmrdí, krásne vonia.

pauliny

Caute, no dnes som si zafarbila touto farbou (blond odtien) vlasy a stalo sa mi, co sa mi nikdy doteraz nestalo. par pramenov mam namodro... takze asi neodporucam...