Nemozem mat sex s milovanou

Príspevok v téme: Nemozem mat sex s milovanou
Vlcko

Mam 20 rokov a chodim uz rok s jednym 19-rocnym dievcatom, ktore strasne milujem. Urobil by som pre nu cokolvek, mam ju neskutocne rad, vsetko na nej doslova zboznujem - ako sa smeje, ako chodi, ako tancuje, ako sa blazni, aj ked ide so smetami :), no chyba je, ze s nou nie som schopny mat sex. Predtym som mal 2 priatelky, ktore som tak velmi nemiloval - bol som zalubeny, ale nie az takto (bolo to asi 10% z tohto co prezivam teraz) - a tam som mal sex bezne uplne bez problemov. Velmi rad ju hladim, objimam, bozkavam, no to je vsetko. Akonahle sme sa pokusali o sex, nebol som schopny erekcie - akoby mi nieco vnutri hovorilo, ze toto je tvoja najvacsia laska, neposkvrn si ju tym, ze do nej strcis penis. Jednoducho si nedokazem spojit velku jedinecnu lasku k dievcatu so sexom. Pride mi to velmi spinave, aby som nas vztah takto poskodil. Ona mi povedala, ze to zatial chape, no urcite by sa raz so mnou chcela milovat. Strasne sa bojim, ze kvoli tomuto odo mna odide. Dievcata, vedeli by ste byt s muzom preto, ze vas velmi neskutocne miluje, no bez sexu? (Inak odkedy ju poznam, ani nemasturbujem ani nic podobne, lebo by som sa citil, akoby som ju podviedol - dufam len, ze mi to nejako neuskodi na zdravi) :(
Bol som u sexuologa a ten mi hovoril, ze toto sa stava, ked sa muz naozaj silno uprimne zamiluje a pokial nedokazem pri nej odviest myslienky inym smerom, tak s nou nebudem moct mat sex nikdy. Jedina sanca je, ze ona povysi lasku nad sex, co zevraj u zien nie je az take nemozne a mozeme spolu fungovat az do smrti.
Dievcata je to pravda, co mi povedal?

Kvety zla

sexuolog ti to povedal? ze ak sa budes chciet zabit mu mas zavolat?
potrebujes klasickeho psychiatra nie sexuologa. a ved ja som to pochopila, len mi to pride chore - a pochybujem ze s tebou zostane ak s nou nikdy nebudes chciet mat sex.

Vlcko

Kvety zla, Adamko to presne pochopil. Ten sexuolog mi povedal, ze je to sice velmi ojedinele, ale niekedy sa muz zamiluje do zeny az neskutocne a vtedy s nou nedokaze mat sex. Chapes to je take silne, ze napr. ak by bolo teraz v tejto sekunde potrebne dat za nu moj zivot, bez najmensieho vahania to ihned urobim. Muzi sa normalne tak nedokazu do zeny zamilovat. Sex je u chlapov do znacnej miery pudova zalezitost a v takomto stave ako prezivam ja je to plne potlacene. Ja som dokazal mat sex tak ako vacsina muzov, lebo som tie dievcata takto silno nemiloval. Nie ze by som ich vobec, ale ako pisem, bolo to asi 10% z toho co teraz (a vtedy som bol presvedceny, ze to bolo naplno, no netusil som, ze sa da aj az takto vela zamilovat), takze vtedy to ide u muzov bez problemov. Ona je neskutocne krasna a dobra fakt priam ako bohyna, neviem co so mnou bude dalej. Ja mam pocit, ze ak by sme sa nejako rozisli, tak sa zabijem :( Sexuolog ma pred tym varoval a povedal, ze ak uz len budem mat pocit, ze sa k tomu schyluje, mam mu okamzite dat kedykolvek vo dne ci v noci vediet.

Kvety zla

preco mas predstavu ze sex je nieco spinave a neciste?
ak chces, nazvi si to milovanie - bozkavaj ju, sprav jej oralny sex, venuj sa jej, a NEVERIM ze ta po tom nebude prosit o to aby si ju... pomiloval.
tvoj postoj k tomuto problemu je zvlastny, namiesto toho aby si hladal riesenie, skutocne riesenie, sa pytas ze ci je mozne byt v takomto vztahu, bez sexu. A to sexuolog ti povedal ze ak ona povysi lasku nad sex tak spolu budete moct byt az do smrti? Mas na plane sexualne abstinovat az do smrti?
Absolutne neodsudzujem pary, ktore sa dobrovolne rozhodnu mat sex az po svadbe (hlavne z nabozenskych dovodov) - ale tu ide tiez len o odmietanie predmanzelskeho pohlavneho styku, nie o sex ako taky.
Myslim si ze je chore odrazu povazovat sex za nieco neciste, spinave, predovsetkym pre to ze si uz sex sam mal (co si s tymi dievcatami preboha robil...?); hlavne ked sa vezme do uvahy ze sex moze byt skvely, oslobodzujuci, a hlavne utuzujuci vztah, prehlbujuci lasku - sex je velmi emotivna zalezitost (neviem ako pre chlapov, hovorim z vlastnej skusenosti), a nerozumiem preco ho nechces priatelke dopriat.
Je to vychovou? Vychovavali ta s tym ze sex je "ble"?
Na zaver, kedze si sa pytal - podla mna je sex dolezitou sucastou vztahu (vysvetlila som to uz asi dost) a osobne by som vo vztahu, kde by som vedela ze by som nikdy nemala mat vztah nezostavala. A ak by som sa dozvedela o tvojom naozaj zvlastnom postoji (sex je necisty, hrozny a fuj - nemozem jej urobit nieco take strasne) tak by som utekala kade lahsie.

Veritel

sorry, ale pokial mas takyto blok, psychicky blok tak skor ci neskor ona sex bude chcet... a co myslis ze bude ak jej ho nebudes vediet dat ?

adamko222

Ahoj,

len tolko ti poviem ze bud rad ze to tak je.. fakt ten sex je nieco krasne.. a mozno by to narusilo vas vztah.. uvidis ked bude vhodny cas pride to.. :) neboj sa neodide od teba.. ver mi.. hlavne si ju vaz a miluj cisto a uprimne..!!