Stále zapálené hrdlo, ja už nevládzem

Príspevok v téme: Stále zapálené hrdlo, ja už nevládzem
napochybach

prosím vás ,pomôžte už nejaké rady,lebo sa idem zblázniť,mám vkuse zapálené hrdlo asi dva roky ..už nevládzem s menšími prestávkami samozrejme ...
stačí mi ,že sa napijem studenšieho a už mám zapálené,bolí ma ,škriabe a nemôžem prehltať atd,potom idem k doktorke,šupne mi hned ATB roznych druhov,oni mi už pomaly ani nezaberajú...stále jem vitamíny,obliekam sa práveže príliš opatrne,teplo aby mi stále bolo,pijem stále zázvorový čaj,všetky výsledky mám v norme,bola som na výteroch asi 5 krát počas tých rokov,NIC negatívne nálezy..imunita nie je znížená,proste nič mi vraj nie je ..ale potom prečo ma to bolí ?nemám práveže ani nádchu ani nič ..ja už vážne neviem ..poradte prosím vás

pandorica

Vygoogli si MMS mineral miracle solution.Mne to zaberá na hrdlo aj na zapálený zub, alebo afty v ústach.Nemá to dobrú chuť, ale pomôže to.

hanka9

Dodatok - spresnenie.

Ten salviovy caj

na pitie !

var tri minuty v nezakrytej nadobe - varom sa znici a vyprcha ista ista zo salvie.

hanka9

No a inac prilis studene a prilis horuce napoje NEPI !!

to iste samozrejme plati aj o jedle !!

a ked budes pit caje, pit treba pomaly, po duskach !

neprehlti hned, premielaj v ustach a pomaly prehltat

niektorymi s uvedenych cajov, napr. salvia sa aj klokta
tento caj pokial ho chces len na kloktanie sa len spari vriacou vodou a necha vyluhovat 20-30min.,
super vyborne ho je zmiesat s octom a medom a teple kloktat

pokial ho chces pit, vtedy priprava je odlisna a tri minuty ho musis najprv povarit!! no a chvilu 5 min nechat vyluhovat

na kloktanie mimo uvedeneho je velmi vhodna aj propolisova tinktura

hanka9

Potrebujes drogy so slizovitym, protizapalovym, antibakterialnym, dezinfekcnym, mucilaginoznym expektoracnymi a hojivymi ucinkami.

Na tvoj „problem“ su vhodne tieto: urcite materina duska, salvia, nechtik, podbel, divozel, skorocel, pluzgierka islandska, rumancek, cucoriedka, repik, rebricek, yzop, baza, mydlica a mnohe dalsie...

P.s- k pitiu cajov (zaparov ci odvarov) by som urcite pridala naparovanie , inhalacie. Tiez by som si davala horcicne obklady na krk zo z rozdrvenych semien ciernej horcice zmiesane s hurucou vodou – pozor! obklad nesmie byt na krku dlhsie ako 15minut ), pripadne ine obklady (napr. cibulovy, tvarohovy atd).

Ono ten zazvorovy caj ma pomerne hodne drazdive ucinky na sliznice, ako aj hrebicek atd... predbezne by som ho vylucila.

vikidavi

Skús silné tráviace enzýmy Super Bromelain papain ,pri užívaní na lačno posilňujú imunitný systém, naleptajú obal baktérií a odmaskujú ich pre imunitný systém, ktorý ich potom dokáže identifikovať a zlikvidovať. A ešte by som skúsila aj Imuno C komplex, prípadne Beta Sante - je silne bakteriostatické. Pozri podrobnejšie na mojezdravie.sk

dobrota

na chronicke veci kde nezabera klasicka liecba je najlepsi odbornik albertova. len skoda ze uz robi iba dva dni v tyzdni takze je stale tazsie sa k nej dostat. ale za pokus to stoji. napisat mail a dufat, ze ta vezme.

mjanik

zapálené hrdlo najrýchlejšie vyliečiš akupunktúrou,preliečením pľúc(sú prehriaté a odtiľ je prehriaté aj hrdlo)

chalice

aristo a trubka007 vy dvaja radsej poradte zakladatelke temy a neliecte tu svoje komplexy urazanim do ostatnych prispievatelov. Aku radu ste jej dali vy?
Suhlasim s casti so solomonom lebo ak su mandle dlhodobo zanesene infekciou a hnisom, tak ta sa moze rozsirit do celeho organizmu krvou. Jedna znama si neliecenymi mandlami poskodila oblicky. Takze ak nic uz nepomaha je asi lepsie ich dat von.

trubka007

Ten Solomon je mudry jak salamunova rit. Aristo dobre si mu to napisal. Nechapem ako moze byt niekto taky primitiv, zeby len vyberal organy kvoli kazdej chorobe, ktora sa da krasne vyliecit aj bez chemie. A zapadna medicina existuje ty mudrlant, a je to iba maly zasran v porovnani s vychodnou medicinou, ktora ma niekolko tisicrocne vedomosti a skusenosti.