Stále zapálené hrdlo, ja už nevládzem

Príspevok v téme: Stále zapálené hrdlo, ja už nevládzem
napochybach

prosím vás ,pomôžte už nejaké rady,lebo sa idem zblázniť,mám vkuse zapálené hrdlo asi dva roky ..už nevládzem s menšími prestávkami samozrejme ...
stačí mi ,že sa napijem studenšieho a už mám zapálené,bolí ma ,škriabe a nemôžem prehltať atd,potom idem k doktorke,šupne mi hned ATB roznych druhov,oni mi už pomaly ani nezaberajú...stále jem vitamíny,obliekam sa práveže príliš opatrne,teplo aby mi stále bolo,pijem stále zázvorový čaj,všetky výsledky mám v norme,bola som na výteroch asi 5 krát počas tých rokov,NIC negatívne nálezy..imunita nie je znížená,proste nič mi vraj nie je ..ale potom prečo ma to bolí ?nemám práveže ani nádchu ani nič ..ja už vážne neviem ..poradte prosím vás

aristo

Chlapce, tak doteraz som sa na tej tvojej teme a na tebe len dobre zabaval. Ale teraz uz zacinas byt skutocne trapny. Uz by si sa mal stiahnut a najst si ine pole posobnosti. Radsej sa uc na skusky, lebo zacnem pochybovat ze si medik. Ako student mediciny by si nemal tolko casu aby si ho mohol marnit takymito talafatkami na forach. Z tvojho mudrovania je jasne ako facka, ze si vo svojom okoli neuznavany a nemas saturovanu potrebu akceptacie. Ale takymito priblblymi prispevkami si ju ani neziskas.

Solomon

víla AMANDA: Neexistuje nic take ako zapadna medicina - existuje len "medicina" a - "veci ktore neboli preukazane ze funguju alebo ktore boli preukazane ze nefunguju"

ps: jeden priklad: zlcnik s kamenmi co robi problem je fakt dobre si nechat, casom sa pridruzi ku kamenom aj rakovina a mozte pouzit MMS :))

amanda23

jasne Salomon...kde si zapadna medicina si uz nevie s niecim poradit, radsej treba vsetky organy chronicky chore vybrat,preventivne, ved o nic nejde, da sa zit aj bez mandli, maternice, vajickovodov, zlcnika a pod., ved uvidime, ci to pomoze, ak nie, no nic sa nedeje.. to by bol clovek postupom casu ako vypreparovany jelen...Kazdy organ ma v tele svoj vyznam a nie je tam umiestneny nahodou a to, zeby napr. mala problem s mandlami nemusi pvzy znacit, ze prave v mandliach je hlavny prvotny spustac problemov, ale tebe to clovek nevysvetli, vidim to vo viacerych temach, ospravedlnuje ta tvoj vek a malo skusenosti zivotnych, ty veris len tomu, co ta v skole naucia, nic ine nepripustas, vidim to aj v inych prispevkoch a temach...

Solomon

nepocuvaj ju... ked su zdrojom chronickej infekcie je potrebne ich vybrat, nema cenu ich tam drzat

vzduch od necistot cistia chlpky v nose nie mandle :D, vzduch otepluje a zvlhcuje ho sliznica v nose, a navyse mame este aj mandlu nosnu ktora ma imunologicku funkciu podobne ako podnebne mandle.

na priedusky ti to zarucene sadne ked ti ich nevyberu a je to potrebne...

amanda23

neviem, co to moze byt, skus to dat este povysetrovat vsetko, ale v ziadnom pripade nedaj mandle von, ja som to urobila vdaka stale zvysenemu aslu a teplotam a bolo to potom este horsie, navyse madle filtruju , aby sa nizsie do dych. ciest nedostalo tolko prachu , pripadne chladu, ked dychas a ked ti vyberu mandle, "sadne" ti to potom na pluca a priedusky...

Timea991

ten isty problém som mala na strednej skole
lieky mi nepomohli
zacala som chodit pravidelne plávat, a plávanie mi pomohlo, mala som slabú imunitu

Solomon

pre autora temy: nechcem ta strasit, ale situacia je asi taka... ASLO sice mas dajme tomu ok, ale to svedci o streptokokoch, stale tam moze byt napr. stafylokok. najdi si dobreho ORL doktora, nech spravi kultivaciu a skusi to este nejako vyliecit. pravdepodobne ale ide o chronicku tonzilitidu a mam obavy ze to bude musiet ist von v tomto pripade...

kabel

RNG, to tvoje takmer trvale prechladnutie je nejake podivne, kedze imunitu by si vdaka doplnkom mal mat perfektnu....