Bolesť v podbrušku + zápcha

Príspevok v téme: Bolesť v podbrušku + zápcha
nanula

Ahojte, prosím poraďte mi, lebo si už neviem pomôcť a som zúfalá. Aj teraz len fučím, ledva dýcham, som z toho nervózna a nemôžem sa ani poriadne hýbať. Neustále ma pobolieva na pravej strane v podbrušku v mieste, kde sa pravdepodobne nachádza slepé črevo. Je to taká stála bolesť, ale niekedy pichľavá. Najskôr som si myslela, že je to nižšie, že to je spojené so ženskými problámami, pretože som mala kedysi cystu na pravom vaječníku a raz aj zápal maternice, no naposledy som bola nedávno u ženského a povedal, že je všetko v poriadku, žiadna cysta ani zápal...takže je to asi určite spojené s trávením, pretože na wc na veľkú potrebu chodím asi raz za týždeň, aj to sa musím natrápiť, ale počas celých tých týždňov som stále nafučaná a niekedy tá bolesť prechádza k zadku..no a píšem sem teraz, pretože včera som mala pohlavný styk a už aj pri ňom ma to neskutočne bolelo, až som si to tak rozdráždila, že ma bolí v podbrušku nielen na pravej strane, ale celý pás, tak neviem čo to je..u doktorky som bola, no ide to tam pomaly, trošku mi to len pomágala či ma boli to alebo to..no a dala by spraviť si len taký test, no to musím čakať kým pôjdem na veľkú potrebu, aby som si ho mohla spraviť...som stále nervózna, lebo sa neviem pomaly na nič sústrediť, len na to ako ma to pobolieva a aká som nafučaná..aj keď od bolesti sa zatiaľ chvalabožku neskrúcam...čo si myslíte, že to je??? pritom som stravu upravila, jem veľa veľa, naozaj veľa zeleniny, pijem aj tri litre a viac vody alebo pijem urologický čaj, mám aj viac pohybu..no nič sa neupravuje..neviem či mi neni ešte ťažšie :( poraďte prosím prosím..nech som aspoň kludnejšia, lebo s tými doktormi je strašne veľa čakania :((( aj keď určite tam pôjdem..

kvietok232323

mna bolelo podobne, dokonca niekedy ma zacalo aj cele brucho :D tiez som nevedela co to je, nakoniec to ale bol slepak :)