Zelený jačmeň + chlorella veriť/neveriť? (zníženie cholesterolu)

Príspevok v téme: Zelený jačmeň + chlorella veriť/neveriť? (zníženie cholesterolu)
winki

Viem koľko tém je na túto tému, chcem si to zosumarizovať a hlavne vedieť vaše názory, či to má význam. Nechcem to žiadne stiahnuté články o pozitívach tie mám prejdené. Prikladám link na jeden negativistický článok.

Rozhodla som sa, že to skúsim aj keď niesom presvedčná ani že je to také zázračné, ale ani, že je to také bezvýznamné. Prečo? Lebo som si začala všímať výsledky svojej krvi a zistila som, že už pár rokov mám hodnoty cholesterolu mierne zvýšené nikdy mi k tomu doktorka nič nepovedla, ale mna osobne to trošku zaskočilo a chcem s tým niečo robiť takto, lebo inak nevidím dôvod na zvýšenie cholesterolu. Jem veľa zeleniny, ovocia, delná strava, chleba a mlieko len minimum a mäso tiež obmedzujem.

Takže aké sú vaše osobné skúsenosťami s týmito doplnkami stravy?

winki

Agness...no skúsim, aj keď v rodine veľmi cholesterol zvýšený nieje....teda nikto neberie lieky na to a k lekárovi nechodia tak často.....vyskúšam a uvidím. Zase ja chodím kvôli ľadvinám každého pol roka na krv aj na moč tak mám stále komplet výsledky a viem to porovnať.

Agnes999

winki: budes to mat vrodene, geneticky dane ako ja. Spytaj sa mamy, otca, inych clenov rodiny ci to tiez nemaju, pravdepodobne to niekto mat tiez bude, po kom si to zdedila.

Agnes999

Mne na cholesterol pomohol acai berry. Mam ho tiez od jakziva zvyseny, ale u mna to nie je stravou, ja to mam geneticky dane. Prvy krat mi to zistili uz ako 16-rocnej a odvtedy pravidelne vzdy, ked mi merali cholesterol, tak som ho mala zvyseny. Nikdy nie nejak extremne, nedavali mi na to ziadne lieky, ale mierne zvyseny vzdy bol. A to sa stravujem vcelku zdravo, jem vela zeleniny, z masa jem len biele. Cervene maso nejem takmer nikdy, ani ziadne klobasy, slaninu a podobne veci, jednak mi nechutia a jednak je mi z toho potom zle. Takisto maslo a ine zivocisne vyrobky jedavam len zriedkavo. A aj tak cely zivot zvyseny cholesterol. Brala som vyzivovy doplnok acai berry, potom som bola na krvi a prvy krat v zivote som mala dobry cholesterol! Inak brala som aj jacmen a chlorellu, ale ci to mi pomohlo netusim, sama si nemam jak cholesterol odmerat a chodit k lekarovi len preto, "ze brala som jacmen, nech mi odmera cholesterol ci to pomohlo" mi pride divne.

winki

RNG....lenže práve ja ani ten cukor nepríjimam. Kávu nesladím už pár rokov a vločky na raňajky s medom sem tam. čokolády, keksíky to fakt minimum raz za mesiac trošku....nejak mi to nechutí. Pijem veľa zeleného čaju sypaného, lapacho čaj, probiotiká....preto som zúfalá, že prečo.

RNG

Az 80% cholestrerolu sa tvori u cloveka v jeho vlastnej peceni z prebytonych cukrov, to iste plati aj pre tuky=triglyceridy.
Preto obmedzenie cukrov je ovela dolezitejsie, nez vyhybanie sa cholesterolom v potrave. A tvorenie tychto v nasej vlastnej peceni sa da podstatne zmenit doplnkom policosanolu a Red Yeast Rice(40 mg + 1000 mg)
Reklamam predajcov sa samozrejme neda verit, vzdy vsetko nafuknu niekedy az do nenormalnej velkosti.
Ale ani utokom opozicie nemozno celkom verit, pravda je niekde medzi.