Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG - co na zahnisane zubne kanaliky

Príspevok v téme: RNG - co na zahnisane zubne kanaliky
Sensuous

mozte sa vyjadrit aj iny, ak mate skusenost, mam mrtvy zub, kanaliky vyplnene dobre - nezavisle od seba mi to potvrdili 2 zubari, lenze zub hnisa, boli - dasno pri nom, dostala som atb na kazdych 8 hodin, ale mam po nich strasne bolesti pazeraka, na skapanie, takze zrejme ich nedoberiem, zub aj tak hnisa dalej a nereaguje na atb, vyplnene kanaliky su zavarene a nedaju sa vybrat, vraj by to bolo zbytocne, lebo by zapal mohol byt aj tak, nechcem o zub prist, ale netusim ako to liecit, ci uz ostava len to vytrhnutie :(((

Sensuous

fixka - jaj, tak toje nic, zapalene dasno ma clovek bezne, his je uz ina kava, na to ako som videla ani atb nezaberali, na blbom mieste to je :(

Sensuous

Dalacin, KE

zatial najlepsie funguje Befeater vodka, len clovek aj pri vyplachovani ma z nej v hlave :)) idem cez týžden k zubarke...ze co dalej

RNG

Inac iontoforezu striebra by mohli vyuzit najlepsie pubertaci s hnisavymi acne na tvari, kde sice to acne neodstranuje, ale zastavi proces hnisania. Tak isto to plati na rozne hnisave vyrazky a vredy.

RNG

Oprava, ten odpor je 15 kiloohmov, tj skratovy prud je obmedzeny na maximum 0.6 mA. Skusal som to s roznymi prudami a od 2 mA som mal definitivne spalene fliacky na kozi(cervene)pod pazuchou, kde som si ja dal lyzicu ako minus pol.Na stastie tie fliacky sa vyhojili bez stopy, ale dnes uz si nikdy nerobim iontoforezu striebra bez obmedzujuceho odporu zapojeneho seriove.

RNG

Opatrne s vyssimi napatiami, moze ti to sposobit spaleniny koze. Ja sice pouzivam 9voltovu bateriu, ale mam v obvode zaradeny seriovo odpor 15 megaohmov, aby to limitovalo prud na hladinu, ktora nemoze vyvolat spaleniny na kozi ci slizniciach.
# krat 5 minut je dostastocne, dotykaj sa zubov a najma dasien na rozlicnych miestach. Zabite mikroby budu za par dni, ale vycistenie zubu od odpadu a regeneracia moze trvat aj 2 tyzdne.

fixka4

ano preslo, lenze ja som ani nemal hnis, len som to mal zapalene.
inak na tu iontoforezu ti staci akykolvek predmet z cisteho striebra, napr. nejaky sperk ak mas. zoberes 3V bateriu, 1 kusok medeneho dratu das na + a ten si das na postihnute miesto, druhykusok dratu na strieborny predmet ktory budes drzat v ruke. na danom mieste by si nemal citit palenie ale len kovovu chut, ak ju necitis treba si napriklad navlhcit ruku v ktorej drzis strieborny predmet, alebo dat bateriu s vyssim napatim. tak to fakt vyskusaj, mozno ti to pomoze a tak to pomoze aj ostatnym tu na fore ked sa s nimi podelis o vysledky:) inak trvat to moze aj 15 dni, skus to vykonavat podla moznosti 3x denne (za vyskusanie nic nedas, len mozes ziskat, nebezpecne to totiz rozhodne nie je)

Sensuous

dpk - postup - atb - lenze neziaduce ucinky hrozne, takze som musela vysadit, prva dr. ze mam niekoho kto to vyberie strojovo, ale ze ot stoji 200 e (nemam) a druhy, ze vytiahnut zub

fixka - a preslo same od seba? no najprv musim to striebro zohnat, to v lek. ani nikde nemaju

fixka4

Sensuous - nechces tiez aspon vyskusat tu ju iontoforezu ako pise RNG? ja som mal tiez s tymto mierne problemy, aktualne uz nie, ale bolo by zaujimave vediet ci ti to pomohlo a potom aspon vediet po com siahnut:)

dpk1

sens: No, a sme doma....treba zubara, ktory ma na to potrebne vybavenie.

V kazdom pripade drzim palce teda.....skoda by to bolo mozno vzdat este...pretoze zatial smerujes k resekcii, co uz je operacia, a to vseobecne celkom invazivna. Ale nadej umiera posledna, mozno sa ti podari najst odbornika, ktory to bude vediet odvrtat - vybrat.

Mimochodom, ak teda ti zubari nevedeli kanalik-y uvolnit, aky navrhli dalsi postup?