Dready , umele , aj prirodne

tanu-ska

ahoj mam dredy u z dva roky aj viac rastu mi s boku vlasi s hora a zo vsade ale take ze by sa z nich dali spravit nove dredy...len mam strasne jemne vlasi ako by sa to dalo???poradte mi plsss

bronka99

ja si musim najst nejaku stranku na ktorej by som si mohla napisat co kolvek chcem a co je len pre mna........Poradte mi prosim.......Budem pilne cakat

martan6661

SEWAA SAM AMM DREDY A JE TO NAJLEPSI A NAJPRAKTICKEJSI UCES AKY JE NA SVETE!!!! A ZIADNE VSI A INE KOKOTINKY V TOM NIE SU A UZ ICH MAM ROK :) ROBYM AJ DREDY TAK SA MI OZVYTE UPLNE ZADARMO !!! PAAPAA

wewerka

robim dredy, prirodne aj pseuda, za studentske ceny:) z bratislavy, ale nie je problem dohodnut sa aj zo vzdialenejsich miest. piste na mail, dohodneme sa:)

wewerka

to skandy: ak chvilu pockas, kratke vlasy rastu rychlo...ked to budes mat dlhsie uz sa s tym bude dat nieco robit.

skandy

NAZDAR LUDIA...MAM TAKY ISTY PROBLEM AKO TU KOLEGA..MOMENTALNE MAM 4 CM DLHE VLASY ALE IBA V ZADU NA HLAVE A CHCEM SI TAM DAT PAR DREDIKOV...NEVIETE KOLKO STACI CM ABY SOM MOHOL SPRAVIT PAR DREDIKOV??? DIKESS..PLIS POSLITE MI NA MEIL ODPOVED

ivankod

ak ti mozem poradit tak si to rozmysli...alebo premysli ...ja som dal teraz dole dredy mali asi 30cm..a bolo v tom svinstvo a trocha mi to pokazilo vlasy...ale zase vyzeralo to v pohode.je to na tebe

wewerka

hej? vydrzalo jej to? chudatko. takto si donicit vlasy.
navod na robenie dredov ti davat nebudem. ale na nete je dost vela navodom. trochu hladaj a najdes. zapalovac vsak nie. nikdy.