Jódova diéta

agartio

Tato dieta mi pripada mimoriadne nebezpecna.
Jod je toxicky, ak sa nevie spravne vyuzit. Casto byva problem deficit selenu.
Branie jodu bez selenu je hazard so zdravim.
Uz som to napisal v inej teme, ze bezpecne brat je len horcik, vitamin C, a vitaminy skupiny B, na ostatne clovek potrebuje pomerne rozsiahle know-how.

RNG

Nuz tvoj doktor je super, jeho slovo a vzdelanie od medickeho monopolu je zrejme viac, nez vysledky vyskumi stoviek lekarov co sa tymto desatrocia zaoberaju, hahaha
A chudaci Japonci, iste su na vyhynutie s "rozhadzanymi vnutrami". neviem ako je potom ale mozne, ze su zdravsi a dlhsie sa doziju?!?
A je ich len 132 milionov, zrejme vynimiek z pravidiel tvojho lekara

pompom

další super blud neodporučam,rozhádze ti vnutro a nervovu sustavu,možeš uživat v malej miere jodidované tabletky ale ako niečo čo ti pomože schudnut to určite nie,len sa zrýchliš a doktorm mi povedal jasne že to je blud

RNG

Ja nikomu nic nenatiskam, ja sem len uvadzam spravy od lekarov, co maju uspech s roznymi alternativami, co sa monopolna medicina snazi zatajit.
A co sa tyka jodu , ja osobne pouzivam transdermalne 3 az 6 mg v priemere denne a vobec sa pri tom necitim ako pokusny kralik, lebo ze potrebujeme viac jodu a selenu je jasne davno mnohonasobne dokazane hromadou lekarov.

Ale ako som povedal, je to na osobnom vybere kazdeho, ja sem donasam len informacie, ktore sa na Slovensku a inde monopolnou medicinou zatajuju.

A co sa tyka zodpovednosti, na kazdy liek mas napisane hromady moznych skodlivych ucinkov, dnes uz aj vcitane smrti. A pritom lekar co ti to predpise a moze ta poskodit za to neberie ziadnu zodpovednost.
Dokazom toho napr v USA je vyse jeden mrtvy rozne na kazdeho lekara ako nasledok zlych diagnoz, a nasledok postrannych ucinkov schvalenych a spravne branych podla predpisu liekov. Tj za 40 rokov cinnosti lekar pochova 40 ludi v priemere a predsa je maloktory obvineny zo zodpovednosti za to. Obvineni mu ale ti, co predpisu nieco ine, ako to co ich naucili v skolach ovladanych farmaciou, a to aj keby mali nevidany uspech.
A aj ked predpisu lekarmi schvalene ako neskodne potravinove doplnky miesto liekov s hromadou skodlivych postrannych ucinkov.
A na Slovensku je to iste este horsie.

jod

RNG,
Ty nechceš byť pokusný králik,ale ostatným - vlastne všetkym a na všetkych poradach natískaš jod ! a to ostatní majú byť pokusný králici ?
No a zoberieš v prípade ,že si niekto s jodom ublíži aj zodpovednosť ?

p.d.

A este jedna poznamka. Ja chodim raz rocne k jednemu liecitelovi. Poviem Vam nieco, ale vysvetlovat to nebudem. Za jeho uspechmi nie je ziaden placebo efekt, ale poznatky, o ktorych vacsina ludi ani nesniva, nieco, co nebolo este objavene. Ma niekto pocit, ze uz bolo vsetko objavene, preskumane?!

RNG

P.D , ja sa nesnazim experimentovat na sebe, nie som pokusna mys. Preto sa drzim rad lekarov, co rozne alternativne prostriedky skusaju a ked je to, uz dokladne preskusane viacerymi a roky pouzivane, az vtedy sa na to odvazim aj ja skusit na sebe. Tj nejedna sa o ziadnu experimentaciu, len pouzivanie alternativ, dobre dlho odskusanych lekarmi s vysoko pozitivnymi a zZIADNYMI negativnymi ucinkami, ktore zialbohu radova medicina, tj monopol zatial nechce uznat, dokonca proti nim bojuje ako "spinavej konkurencii" systemom ohovarania a spochybnovania. TJ bububu bez akychkolvek dokazov na podporu.

o_o

a skúšala si jesť pravidelne (cca každú hodinu - dve) v menších dávkach? napríklad obed si rozdeliť na dve porcie a potom občas dačo malé prehryznúť a potom zas väčšiu večeru a tak

a pred spaním tvaroh .. aby ti v noci spaľovalo bielkoviny

JessicaI

malachitka

tento tyzden v TV relacia "Reflex" hovorili o takej diete a bola tam dievcina ktora takto schudla ale potom prisli zdravotne problemy z tej diety a to co schudla aj nabrala.