Priatel sa tula

Príspevok v téme: Priatel sa tula
armagedona

ahojte , co si myslite o tom , ze chodim s mojim priatelom 4 roky a nikdy nemal potreb sa zabavat a pit.Mne to aj vadilo tak som ho zacala volavat na akcie a jem sa to asi privelmi zapacilo a teraz si nevie spravit jeden piatok bez toho aby sme sli von . Chodievame spolu, ale uz nejedenkrat sa stalo , ze siel aj bezo mna pit s kamaratmi. A teraz mi zahlasil ze chce ist na chatu ja nemozem lebo v sobotu robim, ale on ze chce ist ze tam bud len dve dievcata nejake a jeho kamarati. Proste toto nepripada mna do uvahy , ja som nikdy bez neho nebola na nijakej chate . Povedala som m nech sa rozhodne co je pre neho dolezitejsie ci ja ci kamarati . Viem ze ked tam pojde tak sa bdem cely den nervovat . Ide mi len o princip , chcem aby chcel radsej ostat so nou ked uz sme dlho nemali romanticky piatok a nie isiel radsej na chat s kamosmi . Ako to beriete vy ? nevadi vam ked vas priatel ide bez vas na chatu? a este som ho prosila aby ostal so mnou ze si robime pekny vecer .

Emily opat

Amagedona, ty si jedna ztych stihaciek. Chudak chlapec. Co je na tom, ze chce ist na chatu aj bez teba? Ty si jeho olovena gula na nohe? Bez teba nikam? Moja ak sa nespamatas, skor ci neskor ti zdrhne.

Vojtoo

No uz len to ze pochybujes ci ho "pustit" alebo nie "hovori" o niecom.. Tak zveste doveru vo vztahu alebo to skoncite :) usetris si (horsie) zranenia ktore by mohli prist skor..
Logicky, nebude sa ti darit pocas celeho zivota robit toto: "a este som ho prosila aby ostal so mnou"
Ved ho pusti, alebo na nom urob "zatazovy" test, tj. posli na neho kamaratku, nech so zvedie :D ci sa zlomi.. to su uz len take haluze, hry s ohnom :D ale kto nechce, sa nespali :P