Hladám kamaratku-a

Lulu58

Prišla som sem po dlhej dobe a vidím, že nič moc, asi ľudia sa zoznamujú najlepšie na zoznamkách, i ked aj tam Vás môže každý oklamať, skutočne dobrý človek s dobrým úmyslom, nie taký čo zneužije možnosť zoznámiť sa, ale asi taký človek neexistuje, chcela som to vyskúšať ako mnohí iní, ale .... prajem Vám veľa šťastia v načatej téme :)

Lulu58

Neviem asi každý z Vás má kúsok pravdy:) Písala som, pretože som mala potrebu vyjadriť , čo ma trápi, mať pri sebe možno niekoho cez písanie, ale tažko veriť ľudom v dnešnej dobe, lebo každý sa môže tváriť ako kamarát a potom Vás zradí! Asi to nebol dobrý nápad:) Budem ja len veriť sama sebe a tešiť sa ak niekto bude mať to šťastie, že takú spriaznenú dušu nájde a v kútiku srdca aj závidieť, pekný deň Vám všetkým Lulu

Mimulus

ttt - pekne napísané. Aj ja som tomu voľakedy veril a možno je to aj tým, že mám povahu akú mám a psychické problémy.
Ale už tomu neverím... Život ma zmenil.

ttt

Lulu..mozeme pisat ak chces. M...jasne ze kamaratstva a silne puta priatelske mozu existovat...iba ten..ktory sa hra na priatela..taky falosny to vyuzije...najprv sa na neho naviazes a potom ta posle kadelahsie...a ani si neuvedomuje co sposobil tej osobe...Je dobre ak clovek ma osobu..nehakeho dobreho priatela pri sebe.

Glen

Kazdý by si len dopisoval ale stretnút sa nechce uz pomaly nikto. A ked uz... kazdý vytiahne apla za 700 euri a tým to úplne dotycný zaklincuje :D ved to vidím kazdý den