Nootropiká

nada

gerda mne sa tocila hlava a mala som velmi studene nohy a ruky, cize nootropika su na podporu prekrvenia mozgu atd...
ja som nemala problemy s ucenim, ucila som sa stale rychlo a nezabudam...neviem ci na to pomozu prave nootropika
kamoska by mohla ist za psychologom, alebo neurologom? ani neviem...mozno je to v psychike...alebo nech skusi obvodnu lekarku a ona jej odporuci co dalej

gerda

nada,ak to nie je tajnosť,aký problém si mala?
Zaujíma ma.Je to niečo so sústredenosťou?Zábudlivosťou? Kamarátka má podozrenia,že žije akosi mimo reality,zabúda,nechce sa jej premýšľať,sústrediť,zapojiť do rozhovorov,radšej by ani nemyslela.
Môže to byť stav na vyšetrenie u lekára?

nada

nootropika ti moze predpisat len lekar (pokial ja viem) vdlajsie ucinky to ma asi ako kazdy liek, na mne sa pri uzivani Nootropilu prejavili zialene sny, zly spanok a nervozita, zla nalada atd...
ja som to vsak brala kvoli inym problemom, nie aby som sa lahsie ucila, s tym problemy nemam...
teraz beriem Tebokan a je to v poriadku
NEODPURCAM VAM VSAK BRAT TAKE LIEKY len kvoli lepsimu uceniu...predpisuju sa pri ozajstnych chorobach a problemoch...
skuste prirodne pripravky ktore obsahuju ginko

tina

ale ano, existuje..ale neviem, ci to nema vedlajsie ucinky nejake... mohol by sa tu najst niekto, kto by nam poradil...