Ako prejsť z kamarátstva do vztahu

Príspevok v téme: Ako prejsť z kamarátstva do vztahu
L.A.S.K.A

Ahojte. Poznám jedneho chalana 5 rokov .Chodili sme spolu do skoly ale on bol v inej triede. Na vysokej sme sa opäť stretli v tej istej škole ale v inom odbore. Vždy som ho brala ako dobrého kamaráta až kym sa nestalo toto: Oslavovali sme meniny a narodeniny spoluziakov. Pili sme smali sme sa nalada bla vyborna. Cely čas sme sedeli pri sebe a on ma hldkal po nohe no priliž opity nebol ja som bola viac :D No potom ma vzal za ruku a odisli sme do vedlajsej izby tam sme sa zacali bozkavat.....Chvala Bohu nic horsie sa nestalo ale ja od vtedy stale myslim na to co sa stalo a hlavne na neho. A ja by som chcela viac ale neviem co mám dalej robit ... :(

TinaM

podla mna by ste sa mali zacat stretavat castejsie, netreba nanho vsetko hned vybalit, aby si sa nepripravila o to najkrajsie-tie nesmele zaciatky, ked este nikto nevie na com je :)

Murek

Mam strasne rad, ked si zeny myslia, ze chlapi maju rovnaku logiku ako ony. Ak sa s tebou bozkaval, a bolo to iniciovane z jeho strany, tak na 99 percent ma o teba zaujem a riesi rovnaku dilemu ako ty. Mozte bud pokracovat v cisto kamaratskom vztahu a zbytocne sa trapit, alebo to spolu skusite a moze z toho byt vztah na cely zivot. Ak to nevyjde, tak mozno prides o kamarata. Ale kamaratov este budes mat este plno. Narvhujem ti, aby si sa s nim porozpravala, ze ako to vidi on, povedz mu aj to, ze sa ti to pacilo, aby vedel, ktorym smerom sa asi chces vybrat a podla mna od tohto rozhovoru budete par

TinaM

cez tretiu osobu? Pane boze, len to nie. Riesit vztahy cez "sprostredkovatela" to je na co dobre? Ked nieco chce, nech mu to povie alebo nech sa ho opyta. A co, ked jej kamaratka povie-on ta miluje, ona za nim pobezi a povie mu: "kamoska mi povedala, ze ma milujes!" a on jej povie: "milujem? Opytala sa ma co robim, tak som jej povedal: Milu jem, obed som uz mal..." komunikacny sum je svina ;)

Mimulus

L.A.S.K.A - ako som už písal - musíš zistiť čo si o tom všetkom myslí - cez nejakú tretiu osobu...A je celkom možné, že si to ani nepamätá :D

Radca436

Bozkaval sa s tebou, ked mal vypite, je milsi, pozornejsi, lebo mu je to trapne co sa medzi vami stalo a nechce ta rovno odpalkovat. Ak by si s tebou nieco chcel zacat, tak by to bozkavanie vyuzil ako zaciatok vztahu. On ta s najvacsou pravdepodobnostou nechce. Nesnaz sa vidiet veci take ake nie su, lebo to budes prezivat potom ovela tazsie.

Agnes999

No mas zaujimave poziadavku na partnera, ked 5 rokov poznas niekoho, nic, nepritahuje ta a zacnes po nom tuzit aj ked sa ozere jak diva svina a zacne sa po tebe sapat. V tom stave by sa sapal po ktorejkolvek sukni