Som bezradná a hlupa

Príspevok v téme: Som bezradná a hlupa
ali17

ahojte. mam chalana 5 rokov. bol medzi mojími prvými , mam 20. na valentina mi napísal jeden chalan od nás..je celkom sympatický aj pekný..tak sme si písali,a navrhol stretko, lenže som povedala že nech to ide spontánne,..a on že však lepšie je spoznať sa naživo.a kecy..až nakoniec vyhrkol ( vedel že mam priateľa a ja že on ma priateľku) že či by sme spolu nemali sex..lenže som ho ukecala na to , že som ešte panna ( v skutočnosti nie, ) ale chcela som to dostať na nejaku tu kamarátsku uroveň, ale stále mal narážky, tak raz sme sa pochytili, a on si ma vymazal a prestal kontaktovať, zato ak idem po chodníku aj s priateľom , stále trubi z auta .. a ja hlupaňa som si ho dostala do hlavy, chodím na prechádzky okolo jeho domu, snažím sa stále o ňom niečo zistiť. a už too chcem zmeniť, nechať ho tak , ved je aj tak len obyčajná sviňa, .. ale neviem ako, ako sa prinútiť ab mi bol ľahostajný ako do nedávna..a nestojí mi za to, aby som si kvôli nemu rozbila vzťah.

karamelllka

neverim tomu, ze mas 20 rokov...a ak ano, tak sa vyjadrujes a rozmyslas ako 15 rocna...chudak tvoj priatel...

p.d.

Mala by si to povedat svojmu priatelovi a ten by mal reagovat, lebo takto mas pocit, ze bojujes s veternymi mlynmi a on si z teba asi utahuje.